ندای البرز
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۱:۵۹ 2018 May 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23484
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۷
 •   
  رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان قزوین:
  حفظ اسلامیت نظام یکی از اهداف شورای نگهبان است و به فرموده مقام معظم رهبری، شورای نگهبان یکی از مهمترین نهاد ‌های کشور است.

  به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی ندای البرز، حجت‌الاسلام قابل درنشست ناظرین شورای نگهبان شهرستان البرز که در تالار شهر الوند برگزارشد، با اشاره به ۹۷ هزار تخلف در انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: اگر شورای نگهبان بر انتخابات نظارت نمی‌کرد این تخلفات به چند برابر می‌رسید.
  وی بیان کرد: حفظ اسلامیت نظام یکی از اهداف شورای نگهبان است و به فرموده مقام معظم رهبری، شورای نگهبان یکی از مهمترین نهاد ‌های کشور است.
  رئیس دفتر نظارت و نگهبانی شورای نگهبان عنوان کرد: شورای نگهبان ضامن اسلامیت نظام است و نظام جمهوری ایران با رعایت قوانین اسلام موجب آرامش برای ملت ایران است.
  این مسئول ادامه داد: خانواده‌هایی در ایران هستند که علاوه بر اینکه فرزندانشان را در زمان جنگ تحمیلی به این انقلاب تقدیم کرده‌اند، هم‌اکنون نیز شهید می‌دهند چرا که می‌خواهند اسلام حاکم بر این نظام باشد.
  حجت الاسلام قابل تصریح کرد: جمهوری اسلامی بودن نظام ایران از برکات شورای نگهبان است چنانکه در فتنه سال ۸۸ دشمنان قصد براندازی جمهوریت را داشتند، به طوری که ۲۵میلیون رای مردمی را در برابر ۱۳میلیون رای نادیده گرفتند و این رهبری و شورای نگهبان بود که در برابر این فتنه ایستادگی کردند.
  وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در مورد اهمیت شورای نگهبان بیان کرد: شورای نگهبان همچون صافی بوده که نمی‌گذارد ناخالصی وارد بدنه نظام جمهوری اسلامی ایران شود.
  رئیس دفتر نظارت و بازرسی دفتر شورای نگهبان خاطر نشان کرد: دشمن دست از سر نظام ایران برنداشته و تلاش دارد تا به ارکان نظام نفوذ کند واین شورای نگهبان است که نمی‌گذارد نفوذی ‌ها وارد بدنه نظام ایران شوند.
  این مسئول یادآور شد: دفاع از ارزشها یک وظیفه عمومی و همگانی است چرا که دشمن در تلاش است نظام ایران را از هویت اسلامی بودنش دور کند.
  حجت الاسلام قابل افزود: وقتی این نظام فیلتر نداشته باشد دشمن عوامل نغوذی‌اش را در دل این نظام وارد می‌کند و دلش برای این انقلاب و ملت آن نسوخته است.
  وی با اشاره به حدیثی از امام جعفر صادق (ع) عنوان کرد: علم مفید برای یک جامعه چهار چیز است: خداشناسی، خودشناسی، شناخت تکلیف و شناختن عواملی که انسان را از تکالیف الهی اش دور می‌کند.
  رییس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان عنوان کرد: ملت ایران برای جز به جز این انقلاب قطره، قطره خون عزیزانشان را داد‌ه‌اند واین انقلاب برایشان مقدس است و برای حفظ این انقلاب همیشه آماده هستند.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">