ندای البرز
یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ - - ساعت ۱۶:۲۵ 2018 Apr 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 26439
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
 •   
  محمودخانی دادستان شهرستان البرز:
  دادستان شهرستان البرز با اشاره به اینکه فرهنگ حمایت کالای ایرانی باید در خانواده‌ها به ویژه کودکان نهادینه شود،‌ گفت: هر ایرانی باید به مرحله ای از عرق ملی برسد که زمان خرید کالا اولین سوالی که به ذهنش خطور می کند این باشد که آیا این کالا ایرانی است؟

  َبه گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز، محمود محمودخانی در مراسم دورهمی که در تالار شهر الوند برگزار شد با اشاره به شعار سال جاری که حمایت از کالای ایرانی‌است، اظهار کرد: این حمایت تنها برای مسئولان نبوده و تمام ملت ایران بایستی برای توسعه اقتصاد کشور از کالاهای ایرانی حمایت کنند.
  وی افزود: پیروزی بر مشکلات اقتصادی کشور مستلزم همکاری مردم ومسئولان بوده که بایستی در این راستا نسبت به کالاهای ایرانی تغییر رویکرد داد.
  دادستان شهرستان البرز عنوان کرد: در یک سال و اندی خدمت که در شهرستان البرز داشته‌ام از شرکت‌های بسیاری بازدید صورت گرفته و یکی از شعب دادگاه را به شعبه ویژه مشکلات شرکت‌ها تخصیص داده‌ایم.
  این مسئول ادامه داد: در شهر صنعتی البرز شرکت‌هایی وجود دارند که کالاهای آن به کشورهایی همچون فرانسه، چین و غیره صادر می‌شود.
  محمود‌خانی مطرح کرد : در تلاش هستیم تا ملزومات و وسایل مورد نیاز ادارات تولیدات داخلی بوده و با این کار از کالاهای ایرانی به نوعی حمایت کنیم.
  وی خاطر نشان کرد: خیلی از کالاهای ایرانی اگر از لحاظ کیفیت هم تراز با کالاهای خارجی نباشد اما قابل رقابت با کالاهای مشابه خارجی بوده که باید این کالاها توسط مردم و مسئولان حمایت شوند.
  دادستان شهرستان البرز با اشاره به اینکه فرهنگ حمایت کالای ایرانی باید در خانواده‌ها به ویژه کودکان نهادینه شود، گفت: هر ایرانی باید به مرحله ای از عرق ملی برسد که زمان خرید کالا اولین سوالی که به ذهنش خطور می کند این باشد که آیا این کالا ایرانی است؟
  این مسئول یادآور شد: فعالان حوزه هنر و فرهنگ، رسانه‌ها، صدا وسیما بایستی با هنر و امکانات خود فرهنگ استفاده و حمایت از کالاهای ایرانی را در بین مردم جامعه نهادینه کنند.
  محموخانی اذعان کرد: برای ازبین رفتن مشکلات در جامعه بایستی تک تک افراد جامعه احساس مسئولیت کرده و همدل باشند.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">