ندای البرز
جمعه ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۹:۰۱ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 19969
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۹
 •   
  خطیب جمعه شهر الوند:
  اید از قوه‌قضاییه در مبارزه با مفاسد اقتصادی حمایت کرد ما نباید اجازه بدهیم فاسدان پشت جناح و گروه ها پنهان شوند مردم فساد را از هر گروه و جناح بر نمی تابند لذا از قوه‌قضاییه حمایت می کنیم و انتظار داریم نقدهایی منصفانه را نیز بپذیرند.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز حجت‌الاسلام والمسلمین طهماسبی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر الوند ضمن دعوت عموم نمازگزاران به تقوای الهی گفت:باید مراقب وسوسه شیطان باشیم اعضای بدن ما می تواند لشگر و سرباز شیطان باشد و می تواند با ذکر لشگر خدا باشد.

  وی در ادامه ضمن عرض تسلیت به حادثه عظیم ساختمان پلاسکو در مرکز شهر تهران گفت: ما باید تابع قوانین باشیم در هر منصب و مسوولیتی که هستیم باید مطیع قوانین باشیم امروز دنیا دنیای نایلون،گاز و برق می باشد و با یک اتصال برق ۶۰۰ واحد صنعتی از بین می رود لذا دقت نمایید.اما شهرداری و آتش نشانی ها و نظام مهندسی برای امنیت خود ما قوانین وضع می نمایند.

  حجت‌الاسلام والمسلمین طهماسبی در ادامه افزود : باید از قوه‌قضاییه در مبارزه با مفاسد اقتصادی حمایت کرد ما نباید اجازه بدهیم فاسدان پشت جناح و گروه ها پنهان شوند مردم فساد را از هر گروه و جناح بر نمی تابند لذا از قوه‌قضاییه حمایت می کنیم و انتظار داریم نقدهایی منصفانه را نیز بپذیرند.

  خطیب جمعه شهرالوند گفت : ما مردم فساد مفسد و دزدی را در هر رده و پست مقامی که باشد برنمی تابیم و از قوه قضاییه هم می خواهیم برخورد جدی با مفسدین داشته باشند.

  طهماسبی در ادامه با اشاره به تعهد نامه برجام و نقض آن توسط آمریکایی ها گفت : بزرگترین دستاورد سند برجام روشن شدن بدعهدی آمریکایی ها بود همانطور که مقام معظم رهبری در طول مذاکرات هسته‌ای به بدعهدی آمریکایی ها تاکید داشتند.

  وی تاکید کرد : از مسئولین می خواهیم با شفافیت نقض برجام را اطلاع رسانی کنند و برخورد قاطعانه از طرف وزارت امور خارجه با آمریکایی ها صورت پذیرد.

  این مقام مسئول تصریح کرد : کشتار سه جوان در بحرین توسط مثلث نحس انگلیسی صهیونیستی و آل خلیفه که مجددا نبود حقوق بشر و دمکراسی را در این کشور به رخ جهانیان کشید تسلیت عرض می نماییم.

  حجت‌الاسلام والمسلمین طهماسبی در پایان خطبه های نماز جمعه این هفته شهر الوند گفت : جشن های دهه فجر از ۱۲ بهمن ماه آغاز می گردد از مسوولین خواهش میکنم خدمات انقلاب اسلامی را آن گونه که هست و بدون اغراق برای مردم بیان نمایند.

  انتهای پیام /

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">