ندای البرز
یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۶:۱۷ 2018 Apr 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 7062
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۲
 •   
  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان البرز:
  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان البرز گفت: جامعه خبرنگاری توانسته بخش زیادی از مشکلات جامعه را کنکاش نموده و زوایای مختلف خدمت رسانی مسئولین را به اطلاع مردم برساند.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان البرز ظهر امروز با خبرنگاران رسانه های مکتوب و مجازی شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

  امیر زلیخایی در این دیدار که به مناسبت روز خبرنگار، در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد گفت: خبرنگاری حرفه ایی دشوار و دارای مشکلات خاص خود است که می تواند به رشد و تعالی جامعه بینجامد.

  زلیخایی اظهار داشت: جامعه ایی می تواند به رشد و تعالی سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی برسد که در آن، خبرنگاران رسالت و وظیفه ذاتی خود را انجام بدهند.

  وی با بیان اینکه خبرنگاران زبان گویای مردم و چراغ روشنگر دولت ها هستند ادامه داد: جامعه خبرنگاری توانسته با تمام مشکلات پیش روی خود، بخش زیادی از مشکلات جامعه را کنکاش نموده و زوایای مختلف خدمت رسانی مسئولین را به اطلاع مردم برساند که باید از این قشر عزیز، حمایت های لازم در زمینه های بیمه ایی و رفاهی صورت گیرد.

  زلیخایی افزود: خبرنگاران می تواند با نوشتن حقیقت های جامعه و حق گویی، زبان گویای مردم باشند که این موضوع یکی از مهمترین رسالت های حرفه خبرنگاری است .

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خاطر نشان کرد: در موضوعاتی که مردم توانایی پیگیری مشکلات و خواسته های خود را نداشته اند، خبرنگاران با جسارت و شجاعت وارد شده و مشکلات مردم را تا رسیدن به نتیجه مطلوب پیگیری و انعکاس داده اند.

  دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان البرز عنوان کرد: ارتباط مستمر خبرنگاران با دستگاه های مختلف خدمتگزار، می تواند هماهنگی بین مسئولان و مردم را بیشتر کرده و گامی مثبت در جهت افزایش همدلی و همزبانی بین دولت و مردم باشد.

  IMG_8164

  و ی با بیان اینکه شهرستان البرز دارای جایگاه و پتانسیل های ویژه ایی در عرصه مطبوعات و رسانه های استان است، خواستار هم افزایی بیشتر خبرنگاران، افزایش پایگاه های خبری و حضور مؤثر در فضای مجازی شد.

  در ادامه این دیدار، خبرنگاران حاضر نیز مطالبی را ایراد داشتند که در پایان، با تقدیم هدایا و لوح یاد بود از آنان تقدیر شد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">