ندای البرز
شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۲۰:۳۶ 2018 Mar 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 7017
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۱
 •   
  فرمانده انتظامی شهرستان البرز:
  فرمانده انتظامی شهرستان البرز در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان گفت: خبرنگاران با آگاهی بخشی به آحاد مردم در تمامی زمینه های فرهنگی، سیاسی، انتظامی و دیگر عرصه های موجود؛ می توانند از بروز بسیاری از مشکلات اجتماعی جلوگیری کنند.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، همزمان با فرارسیدن ۱۷ مرداد ماه سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار، فرمانده انتظامی شهرستان البرز از خبرنگاران فعال شهرستان تجلیل کرد.

  سرهنگ رسولی راد ضمن تبریک فرا رسیدن روز بزرگداشت خبرنگار، گفت: همانگونه که رزمندگان اسلام در دوران ۸ سال دفاع مقدس خالصانه و شجاعانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور داشتند و با دست گرفتن سلاح، در مقابل تجاوز دنیای استکبار ایستادگی کردند، خبرنگاران نیز دوشادوش دیگر رزمندگان حاضر بوده و مجاهدت های فرزندان ملّت در دفاع از اسلام، ایران و انقلاب اسلامی را به اطلاع مردم جهان می رساندند.

  رسولی راد افزود: خبرنگاران در طول سالهای تجاوز دشمن بعثی، نقش مهمی را در اطلاع رسانی به مردم ایفاء کردند و با حضور شجاعانه در عمق خطوط مقدم جبهه و در عقبه سپاه اسلام، ضمن ایفای رسالت خود؛ جانفشانی های رزمندگان اسلام را به تصویر کشیدند.

  سرهنگ رسولی راد اضافه کرد: امروزه خبرنگاران نقش مهمی بر دوش دارند، زیرا اگر اطلاع رسانی لازم به مردم صورت نگیرد، یک موضوع کوچک اجتماعی می تواند به یک مشکل انتظامی و در نهایت امنیتی تبدیل بشود و ادامه داد: خبرنگاران با آگاهی بخشی به آحاد مردم در تمامی زمینه های فرهنگی، سیاسی، انتظامی و دیگر عرصه های موجود؛ می توانند از بروز بسیاری از مشکلات اجتماعی جلوگیری کنند.

  فرمانده انتظامی شهرستان البرز خاطر نشان کرد: با توجه به در پیش بودن هفته دفاع مقدس، برنامه های متنوعی در سطح شهرستان البرز برگزار خواهد شد که خبرنگاران می توانند با انعکاس گوشه ایی از جوانمردی های رزمندگان اسلام در ۸ سال حماسه و دفاع، نسل جوان را با آرمان های امام خمینی(ره)، انقلاب اسلامی، رزمندگان، آزادگان، جانبازان و شهدای بزرگوار جنگ تحمیلی آشنا کنند.

  گفتنی است، در این مراسم که صبح امروز در محل دفتر فرماندهی انتظامی شهرستان البرز برگزار شد، از خبرنگاران رسانه های مکتوب و مجازی شهرستان البرز با اهداء جوایز و لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">