ندای البرز
یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۹:۵۹ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 7049
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۲
 •   
  بخشدار مرکزی البرز در دیدار دوستانه با خبرنگاران عنوان کرد:
  بخشدار مرکزی البرز گفت: خبرنگاری حرفه ای پویا، به روز و ارزشمند است که افراد فعال در آن باید بسیجی گونه تلاش کرده و همواره در تمامی عرصه ها حضور داشته باشند.

  به مناسبت روز خبرنگار، بخشدار مرکزی شهرستان البرز با تنی چند از خبرنگاران فعال در رسانه های مجازی بخش مرکزی، دیدار و گفتگو کرد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، محمد اسماعیلی ضمن تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه استان قزوین و شهرستان البرز گفت: در سال ۷۷ ، شهید محمود صارمی خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی ایران به همراه ۸ تن دیگر در شهر مزار شریف پاکستان به دست گروهک طالبان به شهادت رسید که شورای فرهنگ عمومی کشور، برای گرامیداشت یاد این شهید و پاسداشت خبرنگاران، این روز را به نام روز خبرنگار نام گذاری کرد.

  اسماعیلی افزود: می توان از حضرت زینب کبری(س) به عنوان اولین خبرنگار تاریخ اسلام یاد کرد که توانست واقعه عاشورا را به اطلاع مردم زمان خود رسانده و از تحریف تاریخ و فراموشی واقعه عاشورا جلوگیری کند.

  وی ادامه داد: خبرنگاری حرفه ای، به روز و ارزشمند است که افراد فعال در آن باید بسیجی گونه تلاش کرده و همواره در تمامی عرصه ها حضور داشته باشند.

  بخشدار مرکزی شهرستان البرز به بیان ویژگی های یک خبرنگار خوب پرداخت و عنوان کرد: در قرآن کریم به جایگاه یک خبر جامع اشاره شده و خبرنگاران نیز باید خبرهای خود را با صراحت و بدور از ابهام به دست مخاطبان برسانند، زیرا آنان واسطه ارتباط بین مردم و مسئولان هستند و می توانند خبرها را بدون کم وکاست به دست مردم رسانده و متقابلاً، مشکلات مردم را به مسئولان جامعه اطلاع دهند.

  اسماعیلی داشتن ذوق، استعداد، حق گویی، سرعت در انتقال و انتشار اخبار را از دیگر شاخصه های یک خبرنگار خوب دانست و اضافه کرد: یک خبر نگار خوب، باید واقعیّت ها را به مردم اطلاع رسانی کند و ضمن نهراسیدن از خطرها، به دنبال کشف موضوع بوده و خبرهای صحیح را به افراد منتقل نماید.

  عضو شورای اداری شهرستان البرز تصریح کرد: تمام تلاش خدمتگزاران مردم در بخشداری و دهیاری ها رسیدگی به مشکلات مردم بوده که با همکاری شورا های اسلامی روستا ها و زحمات دهیاران، پروژه های متعدد عمرانی و خدماتی نظیر، ساخت خانه های بهداشت، اصلاح جاده ها، تجمیع دامداری ها و صدور سند خانه های روستایی انجام شده است.

  این مقام مسئول ابراز داشت: امیدواریم بتوانیم با ارتباط نزدیک با خبرنگاران شهرستان، اقدامات و خدمات ارائه شده در بخشداری و دهیاریهای بخش مرکزی را به اطلاع مردم شریف شهرستان البرز برسانیم .

   

  گفتنی است، در پایان این دیدار دوستانه که صبح امروز در محل بخشداری مرکزی شهرستان البرز برگزار شد،  با اهداء هدیه و لوح یاد بود، از خبرنگاران حاضر تجلیل شد.

  تصاویر مربوط به این دیدار را از اینجا مشاهده کنید

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">