ندای البرز
چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۲۰:۳۷ 2018 Mar 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 6906
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۳
 •   
  در بیانیه خانه کارگر استان قزوین به مناسبت روز خبرنگارعنوان شد؛
  در این بیانیه‌ای خانه کارگر استان قزوین آمده است: معتقدیم خبرنگار وجدان همیشه بيدار جامعه کارگری است و به عنوان ديده بان بايستي در تلاش براي اطلاع رساني درست، دقيق و کامل حوادث و رويدادها برآيد .

  پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، خانه کارگر استان قزوین به مناسبت روز خبرنگار بیانیه‌ای صادر کرد.

  در این بیانیه‌ای آمده است:

  خبرنگار را وجدان همیشه بیدار جامعه کارگری دانست.خبرنگاری مستندی بر حضور اندیشه انسان است تا ضرورت تحلیل پیرامون اوضاع و انتقال اطلاعات را نمایان ‌سازد.«نون و القلم و مایسطرون» کلامی است که پروردگار متعال به حرمت قلم و ارزش والای آن قسم خورده است.هفدهم مرداد ۱۳۷۷، روزی که محمود صارمی، خبرنگار ایرانی به دست اندیشه محدود طالبان به شهدا پیوست و سال بعد به پاس قدردانی از مقام و حرفه خبرنگاری شهید صارمی، با تصمیم شورای فرهنگ عمومی کشور، هفدهم مرداد به نام«روز‌ خبرنگار» نامگذاری شد.

  معتقدیم خبرنگار وجدان همیشه بیدار جامعه کارگری است و به عنوان دیده بان بایستی در تلاش برای اطلاع رسانی درست، دقیق و کامل حوادث و رویدادها برآید . به حقیقت امر اطلاع رسانی که بخش مهمی از فرآیند آگاه سازی جامعه را به ویژه در بخش‌های کارگری و صنعت شامل می‌شود؛ رسالت خطیر روزنامه نگاران و خبرنگاران است و قدم نهادن و برداشتن در این وادی نیز خود رسالتی به مراتب خطیر‌تر.

  خانه کارگر استان قزوین ضمن تبریک روز خبرنگار به همه تلاشگران عرصه خبر به خصوص خبرنگاران و عکاسان ، آرزوی سلامتی و موفقیت آن‌ها را از درگاه ایزد منان خواستاریم و امید است در «دولت تدبیر و امید» دسترسی خبرنگاران به منابع خبری، آمار، کار‌شناسان، مسوولان هر سازمانی تسهیل شود. خبرنگاران، چشم بینا و زبان صادق و گویای مردم در عرصه تحولات و رخدادهاست و رسالت حرفه‌ای خود را همواره از دریچه تعهد، صداقت و امانت داری تعریف می‌کنند. همراهی جامعه رسانه‌ای کشور به‌ویژه خبرنگار دانا و توانا با تحولات علمی و رشد و توسعه حیرت انگیز فن آوری‌های ارتباطات و اطلاعات و برنامه ریزی برای جبران عقب ماندگی ها در این عرصه ضرورتی است که می تواند آنان را در مواجهه با امپراتوری رسانه‌ای غرب توانمند و آماده سازد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">