ندای البرز
سه شنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۰۴ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 7707
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۶
 •   
  کفشدار زائران آستان قدس رضوی:
  خادم حرم مقدس رضوی اذعان داشت: مردم ما بهترین و ولایتمدار ترین مردم دنیا هستند که خدمت به این مردم شریف برای مسئولان و خدمتگزاران؛ بالاترین عبادات و مایه افتخار است.

  ماشاء الله اسدالهی کفشدار زائران آستان قدس رضوی و از اعضای کاروان زیر سایه خورشید در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز گفت: عشق و علاقه مردم به اهل بیت (علیهم السلام) قابل وصف نیست و تا انسان شاهد این عرض ارادت ها نباشد نمی تواند آنها را به زبان قلم و کلام بیان کند.

  اسدالهی با اشاره به استقبال بی نظیر مردم استان قزوین از پرچم بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع) ابرازداشت: استقبال پرشور مردم انشاء الله زمینه ساز ظهور امام زمان(عج) خواهد بود و امروز کاروان زیر سایه خورشید بجز کشور عزیزمان در ۱۵۰ نقطه جهان و حتی در میان برادران اهل تسنن حضور پیدا می کند.

  وی افزود: مردم ایران در طول تاریخ و در سالهای دفاع مقدس ثابت کردند که نه تنها در راه ولایت ثابت قدم و استوار ایستاده اند، بلکه به شور و علاقه آنان نیز روز به روز افزوده شده است.

  خادم حرم رضوی ضمن تمجید از استقبال خوب مردم روستای کمال آباد اذعان داشت: مردم ما بهترین و ولایتمدار ترین مردم دنیا هستند که خدمت به این مردم شریف برای مسئولان و خدمتگزاران؛ بالاترین عبادات و مایه افتخار است.

  IMG_1803

  اسدالهی آشنایی با فرهنگ رضوی، تبلیغ دین، فرهنگ زیارت از راه دور برای کسانی است که امکان سفر ندارند و احیاء امر امام معصوم(ع) را از اهداف کاروان زیر سایه خورشید عنوان کرد و ادامه داد: ما نباید منتظر حضور مردم در کنار حرم رضوی باشیم و به همین خاطر، خادمان امام رضا(ع) با عنایت و توجه خود حضرت، مأموریت دارند تا در بین مردم حضور یافته و ضمن ابلاغ سلام امام هشتم (ع) به عاشقان و شیفتگان ایشان، آنان را با فرهنگ رضوی آشنا کنند.

  گفتنی است، حضورکاروان زیر سایه خورشید در روستای کمال آباد و شهر الوند، مورد استقبال باشکوه عاشقان و شیفتگان خاندان عصمت و طهارت قرار گرفت و این کاروان نیز صبح روز چهارشنبه در شهر محمدیه حضور پیدا خواهد کرد.

  انتهای پیام

  یک نظر برای “خدمت به مردم بالاترین عبادت و مایه افتخار است”

  1. زخم دل گفت:

   هر شب از ناله دل خواب ندارم السلام علیک یا امام رضا

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">