ندای البرز
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۲۸ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24594
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
 •   
  رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان البرز:
  اگر زائری بدون پاستورت و ویزا از مرز ایران خارج شود و توسط نیروهای نظامی عراق گرفته شوند به حداقل شش ماه حبس محکوم می‌شوند.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز؛ حجت الاسلام حسینی در هفتمین جلسه اداری شهرستان البرز که در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان البرز با حضور مسئولان این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های مهم شهرستان البرز دغدغه‌های فرهنگی است که جا دارد مسئولان این شهرستان بستر سازی لازم را در این زمینه فراهم کنند.
  وی با اشاره به در پیش رو داشتن اربعین حسینی افزود: از مردم تقاضا می‌شود چنانچه قصد شرکت در پیاده‌روی اربعین حسینی را دارند حتما در سامانه سما ثبت نام کنند.
  رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان البرز عنوان کرد: ثبت نام زائران حسینی در سامانه سما اسباب آسایش و امنیت این افراد را فراهم می‌کند.
  این مسئول با اشاره به زیارت اباعبدالله الحسین ع در ایام اربعین ادامه داد: نیروی انتظامی و امنیتی کشور به طور جدی در تلاش است جهت امنیت هم وطنان ایرانی هیچ زائری بدون پاستورت و ویزا از مرز خارج نشود لذا از زائران حسینی درخواست می‌شود تا در تهیه ویزا و پاسپورت اقدام کنند.
  این مسئول خاطرنشان کرد: اگر زائری بدون پاستورت و ویزا از مرز ایران خارج شود و توسط نیروهای نظامی عراق گرفته شوند به حداقل شش ماه حبس محکوم می‌شوند.
  حجت الاسلام حسینی در پایان یادآور شد: در ایام اربعین حسینی تجمعات عزاداری در شهرستان البرز برگزار می‌شود که از مردم دعوت می‌شود در این تجمعات شرکت کنند.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">