ندای البرز
پنج شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۰:۰۱ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24077
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۲
 •   
  مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهر الوند:
  این آتش سوزی خسارت مالی عمده‌ای به کارگاه پالت سازی وارد کرده و خوشبختانه خسارت جانی نداشته است.

  امیر حسین‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ندای البرز با اشاره به حادثه آتش سوزی عصر امروز در شهر صنعتی البرز اظهار کرد: این حادثه در یک کارگاه پالت سازی در خیابان محمدخوارزمی به وقوع پیوسته است.
  وی بیان کرد: این حادثه آتش‌سوزی در کارگاه پالت سازی روبروی شرکت کارتن سازی در خیابان خوارزمی واقع شد که توسط سازمان آتش‌نشانی شهر الوند و شرکت شهر صنعتی البرز اطفاء شده است و علت این آتش سوزی در حال بررسی است.
  مدیر سازمان آتش‌نشانی شهر الوند عنوان کرد: این آتش سوزی خسارت مالی عمده‌ای به کارگاه پالت سازی وارد کرده و خوشبختانه خسارت جانی نداشته است.
  حسین‌پور خاطر نشان کرد: رعایت اصول ایمنی در واحد‌های صنعتی جز اصول اجتناب‌ناپذیر در هرشغلی است که باید مورد توجه قراربگیرد.
  وی یادآور شد: بیمه واحد‌های تولیدی و صنعتی یکی از ملزومات این واحدها می‌باشد که باید مورد توجه کارفرمایان قرار بگیرد تا در صورت بروز حادثه بتوانند خسارت وارده از حادثه را جبران کنند.
  مدیر سازمان آتش‌نشانی شهر الوند ادامه داد: با توجه به اینکه این حادثه آتش‌سوزی در قسمت صنعتی شهر الوند رخ داده است در ابتدا واحد آتش نشانی شرکت شهر صنعتی البرز به محل حادثه اعزام می‌شود که به دلیل گستردگی حریق واعلام کمک به سازمان آتش‌نشانی شهر الوند، این سازمان سه دستگاه ماشین اطفای حریق را به محل حادثه اعزام کرده که موفق ب اطفای حریق شده و از خسارت به واحد‌های صنعتی مجاورو مزارع هم‌جوار جلوگیری به عمل آمده است.
  گفتنی است: پالت وسیله‌ای چوبی است که در واحد‌های صنعتی برای جابه‌جایی محصولات تولیدی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">