ندای البرز
پنج شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۷:۵۰ 2018 Mar 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 18380
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۰
 •   
  شهردار محمدیه خطاب به نماینده عالی کاروان تدبیروامید:
  شهردار محمدیه خطاب به نماینده عالی کاروان تدبیروامید در شهرستان البرز گفت: شاید موضوع تقسیمات کشوری در موضوع کار سفر دولت نباشد، اما خواهشمندیم پس از این سفر و تا پایان دولت کنونی خواسته بحق مردم محمدیه در شهرستان شدن این بخش را اجابت کنید.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، حسین بهزادپور شهردار محمدیه در جلسه شورای اداری شهرستان البرز که به مناسبت سی و یکمین سفر استانی هیأت دولت به قزوین برگزار شد خطاب به محمود واعظی نماینده عالی کاروان تدبیروامید در شهرستان البرز گفت: تقاضا دارم مشکلات بیان شده را یادداشت فرموده و پیگیری فرمایید، زیرا این مسائل به اطلاع وزرای دیگر نیز رسیده اما تا کنون برای رفع آنها اقدامی نشده است.

  وی با اشاره به الحاق ناحیه شهری مهرگان به محمدیه عنوان کرد: ۸۰۰ هکتار مجموعه جدید شهری به نام مهرگان به شهر ۵۰ هزارنفری محمدیه افزوده شده که در آینده نزدیک جمعیت این شهر را به ۲۰۰ هزار نفر افزایش خواهد داد.

  شهردار محمدیه ادامه داد: شهر ۴۰ ساله محمدیه در تأمین زیرساخت‌های خود مشکلات بسیاری دارد و علاوه برآن شهری با افق ۱۵۰ هزار نفری  به آن اضافه شده که از فقر شدید امکانات زیرساختی همچون آب، برق و گاز رنج می‌برد.

  بهزاد پور با بیان اینکه هم‌اکنون ۶۵ هزارنفر در مهرگان ساکن هستند اظهار داشت: هنوز نتوانسته‌ایم امکانات روبنایی اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مورد نیاز مردم را در مهرگان تأمین کنیم و همین مسئله موجب شده تا در این خصوص نگرانی‌های بسیاری وجود داشته باشد.

  منتخب شورای اسلامی شهر محمدیه عدم وجود بیمارستان و امکانات بهداشتی و درمانی را از دیگر مشکلات موجود در این شهر دانست و عنوان کرد: وزیر محترم بهداشت وعده ساخت بیمارستان را داده اند اما تا کنون اقدامی برای ساخت آن صورت نگرفته است.

  این مسؤول با اشاره به لزوم جابجایی عوارضی از محدوده شهرهای بیدستان، مهرگان و محمدیه ایراد داشت:  طی ۳ سال گذشته پیگیری‌های زیادی در این خصوص صورت گرفته و با قول مساعد وزیر محترم راه و شهرسازی مقرر شد تا امکان جابجایی عوارضی به کاسپین فراهم شود، اما اجرای این وعده نیز نیازمند پیگیری است.

  شهردار محمدیه در ادامه سخنان خود محمدیه را دارای شایستگی‌های لازم برای شهرستان شدن دانست وافزود: شاید موضوع تقسیمات کشوری در موضوع کار سفر دولت نباشد، اما خواهشمندیم پس از این سفر و تا پایان دولت کنونی خواسته بحق مردم محمدیه در شهرستان شدن این بخش را اجابت کنید.

  بهزادپور در خاتمه سخنان خود تصریح کرد: توزیع ارزش افزوده در سطح شهرداری‌های استان باید به درستی و به تناسب نیازها و کمبودهای شهرها صورت گیرد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">