ندای البرز
یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۰:۰۳ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10791
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۸
 •   
  استاد حوزه علمیّه امام صادق(ع) قزوین:
  استاد حوزه علمیّه امام صادق(ع) قزوین گفت: ریخته شدن خون شیخ نمر موجب قدرتمند تر شدن اسلام و از بین رفتن ریشه های ظلم و وهابیّت خواهد شد.

  استاد حوزه علمیّه امام صادق(ع) قزوین در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، شهادت روحانی مجاهد آیت الله نمرباقر النمر را به محضرامام زمان(عج)، مقام معظم رهبری، مراجع، علما و تمامی شیعیان جهان تسلیت گفت.

  حجت الاسلام و المسلمین محمدی، ریخته شدن خون این شهید بزرگ را موجب قدرتمند تر شدن اسلام و از بین رفتن ریشه های  ظلم و وهابیّت دانست و افزود:  دولتهای زورگوی جهان با به شهادت رساندن مجاهدان و مبارزانی همچون شیخ نمر به دنبال رسیدن به اهداف شوم خود هستند.

  محمدی اظهار داشت: مسلمانان راستین  و شیعیان جهان تا زمانی که خون در رگهایشان می جوشد، پیرو شهید نمر، دیگر بزرگان و اولیاء خداوند خواهند بود  و خون این شهید مظلوم موجب بیداری بیشتر مردم دنیا خواهد شد.

  وی با بیان اینکه دولت ترکیه در این اقدام خاندان سعودی بی تقصیر نیست تصریح کرد: واقعه ناگوار منا و شهادت آیت الله نمر فراموش شدنی نخواهد بود و ما از دولت و مسئولان نظام انتظار داریم تا این وقایع را به بصورت جدی پیگری کنند.

  حجت الاسلام محمدی خاطر نشان ساخت: اگر مقام معظم رهبری دستور بدهند، در مقابل عاملان اینگونه جنایت ها خواهیم ایستاد و انتقام خونهای ریخته شده درمنا، یمن و دیگر کشور های اسلامی را از سفاکان سعودی خواهیم گرفت.

  انتهای پیام

   

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">