ندای البرز
دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ - - ساعت ۲۰:۳۴ 2018 Mar 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 3352
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۶
 •   
  رئیس شورای اسلامی شهر محمدیّه:
  کاظمی ایراد داشت:مسائل موجود درحوزه بهداشت، درمان و آبفای شهرمحمدیّه مشکلات زیادی رابرای مردم شریف محمدیّه و ناحیّه شهری مهرگان ایجاد نموده و متأسفانه مدیرکل محترم آبفا و دانشگاه علوم پزشکی استان تا کنون همکاری مناسبی را برای حل مشکلات مردم نداشته اند.

  ­­­­­­ رئیس شورای اسلامی شهر محمدیّه در مصاحبه ایی به خبرنگار پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز گفت: مقام معظم رهبری با درنظر گرفتن زوایای مختلف و اطلاع از مصالح کشور، سال جدید را، همراهی و همدلی دولت و ملّت نامگذاری کردند و ما هم برای تحقق این شعار در شورای اسلامی شهر محمدیّه تلاش خواهیم کرد.

  دکتر کاظمی افزود: مردم بصیر کشورمان همواره در تمامی صحنه های دفاع از انقلاب حضور داشته  و  وظیفه خود را انجام داده اند، لذا نقش دولت برای حل مشکلات مردم و گام برداشتن بسوی افزایش رفاه عمومی مهم بوده و مردم نیز باید باهمراهی و همدلی، بیش از گذشته با مسئولان اجرایی کشور همکاری کنند.

  وی به برنامه های این شورا برای افزایش خدمات رسانی در شهر محمدیّه اشاره کرد و اظهار داشت: بیش از ۴۰ پروژه عمرانی برای اجراء در سال جدید پیش بینی شده است که اتمام  و بهربرداری از آنها می تواند مشکلات مردم را در حوزه خدمات شهری مرتفع نماید و اضافه کرد: اصلاح هندسی معابر، بهره برداری از پارک ۱۲هکتاری درجهت افزایش فضاهای تفریحی ، تقویّت حمل و نقل ناحیّه شهری مهرگان و محمدیّه با اضافه شدن تاکسی و اتوبوس های شرکت واحد، ساخت پل دوم روگذر برای دسترسی به مهرگان و کاهش ترافیک بلوار مطهری و همچنین افتتاح دارالقرآن برای ترویج فرهنگ دینی و اسلامی از جمله پروژه هایی است که در سال جاری به بهربرداری خواهد رسید.

  عضو شورای اسلامی شهر محمدیّه ابراز کرد: در آخرین جلسه شورای اسلامی که در سال گذشته و با حضور معاونت های شهرداری و شهردار محمدیّه برگزار شد، برکاهش هزینه ها تأکید و در بودجه پیش بینی شده نیز اقدامات لازم در خصوص کاهش هزینه های جاری و پرژه های شهرداری به عمل آمده تا گامی برای اجرایی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی باشد.

  دکتر علی کاظمی علی آبادی،یکی را زمینه های تحقق شعار همراهی و همدلی دولت با ملّت را همکاری مدیران ادارت کل استان با نمایندگان مردم در شوراهای اسلامی شهر دانست و تصریح کرد: مسائل موجود درحوزه بهداشت، درمان و آبفای شهرمحمدیّه مشکلات زیادی رابرای مردم شریف محمدیّه و ناحیّه شهری مهرگان ایجاد نموده و متأسفانه  مدیرکل محترم آبفا و ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین تا کنون همکاری مناسبی را برای حل مشکلات مردم نداشته اند.

  کاظمی ابراز امیدواری کرد: مسئولین محترم این ادارات برای رفع مشکلات مردم در سال جاری ، اقدامات مقتضی را به عمل آورده و مصداقی عملی برای تحقق شعار سال در همراهی و همدلی با مردم و اجرایی شدن فرامین مقام معظم رهبری باشند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">