ندای البرز
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۸:۰۳ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25956
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۱
 •   
  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز:
  برنامه میز خدمت به غیر از برنامه ملاقات عمومی سرپرست فرمانداری و مدیران دستگاههای اجرایی است که در طول هفته برگزار می شود.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز” محمد نصیری ” ، سرپرست فرمانداری شهرستان البرز درمحل برگزاری میز خدمت و نماز جمعه امروز الوند   اظهار کرد: مدیران دستگاههای خدمت رسان در قالب میز خدمت پاسخگوی مشکلات مردم هستند و این هفته وظیفه پاسخگویی با ادارات خدمات رسان مانند آب و برق و گاز است .

  وی افزود: به دنبال سیاست های دولت در استای خدمت رسانی ، تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مشکلات مردم، امروز پیش از شروع خطبه های نماز جمعه درمسجدجامع حضرت ابوالفضل(ع) شهر الوند برنامه میز خدمت با حضور دستگاههای خدمات رسان آب و فاضلاب شهری، برق، گاز وشرکت شهرصنعتی البرز دایر شده است .

  سرپرست فرمانداری البرز ادامه داد: برنامه میز خدمت به غیر از برنامه ملاقات عمومی سرپرست فرمانداری و مدیران دستگاههای اجرایی است که در طول هفته برگزار می شود تا دستگاه های خدمت رسان به طور آزاد، مستقیم و بدون تشریفات به خواسته های مردم پاسخ دهند.

  وی افزود : اگرچه وظیفه داریم مشکلات و نیازهای مردم را مرتفع نماییم اما مردم نیز باید الگوی مصرف و رفتاراجتماعی خودرا اصلاح و آموزه های دینی را دررابطه با مصرف رعایت کنند درغیراین صورت اگرتمام منابع و ذخایرکشور را به کاربگیریم  بازهم قادر به رفع نیازهای نامحدود جامعه نخواهیم شد .

  نصیری گفت : علاج حل مشکلات ، حفظ ذخایر و منابع کنترل  و مصرف  بهینه و با برنامه است درغیراین صورت هیچ نظام و دولتی قادربه تامین نیازهای نامحدود جامعه و مردم نخواهد بود .

  سرپرست فرماندای البرز تاکید کرد:   با نگاه به تجربه کشورهای موفق و توسعه یافته می بینیم که راه مصرف درست این است که با  اصلاح الگوی مصرف و سرلوحه قرار دادن تعهد و تخصص می توان بسیاری از رفتارهای ناصحیح و سبک زندگی  خود را  اصلاح نمود.

  وی تصریح کرد:  البته اصلاح الگوی رفتار و سبک زندگی کارآسانی نیست و می بایست  در این زمینه کار فرهنگی کرد  که به  تنهایی ازعهده دولت ، دانشگاه و حوزه های علمیه خارج است و صدا و سیما و تمام مردم باید بسیج شوند و به میدان بیایند وعزم همگانی میخواهد.

  نصیری درپایان گفت:  بکارگیری مدیران دلسوز و مردمی ،استفاده ازعلم ، تکنولوژی و فن آوری ، داشتن وجدان کاری ، اصلاح الگوی رفتارو سبک و شیوه های زندگی و پرهیز از تقلید سبک زندگی دیگران راه نجات ،  حل مشکلات و  رفع نیازهای مردم است و در این راه مردم نیز نقش مهم و محوری دارند.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">