ندای البرز
پنج شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۲:۱۱ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12881
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۴
 •   
  دبیر جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی استان قزوین:
  دبیر جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی استان قزوین در جمع مردم انقلابی شهرستان البرز گفت: دشمنان ما از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی با نفوذ فردی و تشکیلاتی به دنبال ضربه زدن به نظام بوده اند که امروز موضوع نفوذ تشکیلاتی بسیار جدی است.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، جواد قدوسی فر در همایش همیاران انقلاب اسلامی شهرستان البرز گفت: خداوند ولی کسانی است که به او ایمان آورده اند و به همه ارکان دین به عنوان لازمه خروج از تاریکی به سوی نور توجه دارند.

  وی افزود: امروز انحرافات بسیاری در دین ایجاد شده به صورتی که تکفیری های بظاهر نماز خوان  و مسلمان، به نام دین مرتکب جنایت می شوند و اضافه کرد: اگر رابطه خود با خداوند را اصلاح نکرده و صداقت خود را اثبات نکنیم، تنها با نماز خواندن نمی توان به خداوند نزدیک شده و از تارکی خارج شویم.

  قدوسی ادامه داد: اگر ولی خود را خداوند قرار بدهیم  از ظلمات بسوی نور هدایت خواهیم شد که اگر نتیجه ما ورود به روشنایی نباشد، قطعاً در مسیر خود اشتباه کرده ایم.

  این استاد دانشگاه خاطر نشان کرد: اگر همه اقدامات ما همراه با ولایت و در مسیر او باشد، می توان همانند حبیب ابن مظاهر  و مسلم ابن عقیل شد.

  دبیر جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی قزوین بیان داشت: امروز عده ایی با دادن وعده های دروغین و هزینه های میلیاردی در تبلیغات انتخاباتی، خداوند را شاهد و ناظر اعمال خود نمی دانند و رفتارهای ثابت و مستمر برخی از این افراد اثبات نموده که بسیاری از آنها به وعده های خود عمل نخواهند کرد، زیرا از خط ولایت خارج شده اند.

  وی در ادامه سخنان خود به هشدارهای رهبر انقلاب در خصوص پروژه نفوذ اشاره کرد و بیان داشت: دشمنان ما از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی با نفوذ فردی و تشکیلاتی به دنبال ضربه زدن به نظام بوده اند، اما امروز موضوع نفوذ تشکیلاتی بسیار جدی است.

  قدوسی فر با اشاره به اقدامات اشخاصی همچون مسعود کشمیری و جیسون رضائیان در نفوذ به  اتاق کار برخی مسئولان و دست یابی و به سری ترین اطلاعات کشور تصریح کرد: دشمن با نفوذ جریانی و تشکیلاتی برای فرهنگ، اقتصاد، سیاست و امنیّت کشور برنامه دارد که گوشه ایی از اقدامات دشمن را می توان در افزایش آمار طلاق مشاهده کرد.

  این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه پول یکی از راه های اصلی نفوذ است عنوان کرد: اشخاصی همچون مهدی هاشمی و زنجانی به دلیل همین موضوع  گرفتار شده اند و ما شاهد هستیم که در دولت وقت نیز قراردادهای نفتی و واقعیت های پرونده کرسنت محرمانه اعلام میشوند.

  دبیر جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی استان قزوین تصریح کرد: دشمنان ما قصد دارند تا در آیت الله های قم، بیوت بزرگ و حتی خانواده های شهداء نفوذ کنند تا در زمان مورد نیاز بتوانند ابزاری برای پیشبرد اقدامات خود داشته باشند.

  قدوسی فر ابراز داشت: در فتنه۷۸ بخشی از پروژه براندازی نظام نا تمام ماند که دشمن با استفاده از پروژه نفوذ در سال ۸۸ آنرا کامل کرد که با لطف خداوند متعال، هدایت های رهبر معظم انقلاب و حضور مردم انقلابی این برنامه با شکست مواجه شد.

  رهپویان شهرستان البرز (8)

  وی افزود: هدف نفوذ ایجاد تغییر در باورهاست و امروز شاهد هستیم که در مسئله حجاب، ارتباط با نامحرم و تربیت اسلامی، جامعه با تغییر نگرش مواجه است.

  این رزمنده دوران دفاع مقدس خاطر نشان کرد: اگر باورهای جامعه تغییر کند، آنوقت واقعه عاشورا اتفاق خواهد افتاد و مردم امام خویش را خارجی می نامند.

  قدوسی فر  به شهادت رساندن شیخ فضل الله نوری را مصداق دیگر تغییر نگرش در جامعه دانست و افزود: امروز هفت تیرهای  دشمنان داخلی  ولایت فقیه را نشان گرفته اند، زیرا می دانند آرامش، پیشرفت و ثبات این کشور در سایه ولایت فقیه ادامه خواهد داشت.

  این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به سخنان برخی از افراد خود فروخته در تشکیل شورای رهبری گفت: بر اساس آموخته های دینی ما، مصداق  ولی فقیه را امام زمان(عج) تعیین می کند و خبرگان وسیله ایی برای تعیین معیار هستند.

  قدوسی فر ادامه داد: اگر دستورات و هدایت های امام زمان(عج) نباشد، ولی فقیه نمی تواند بر دلهای مردم حکومت کند، همانطور که شهدا بدون ندیدن امام خمینی(ره) از فرمان او اطاعت کردند و جان خویش را برای اسلام تقدیم نمودند.

  وی در خاتمه سخنان خود به تشریح وظایف و برنامه های همیاران انقلاب اسلامی پرداخت و اظهار داشت: همیاران انقلابی یک حزب سیاسی نسیت، بلکه تشکلی مردمی برای احیاء گفتمان انقلاب اسلامی و اجرای فرامین مقام معظم رهبری در سطح جامعه است.

  قدوسی فر اضافه کرد: ما معتقدیم که برای رسیدن به اهداف والای انقلاب اسلامی نباید متکی به اشخاص و دولت ها بود ، زیرا دولت ها همواره مطالبات رهبری را فقط با درج شعارهای سال ایشان در سربرگ نامه ها اجرایی کرده اند.

  دبیر جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی استان قزوین تأکید کرد: باید آرمانها و گفتمان انقلاب اسلامی را در بطن جامعه نهادینه کرد تا نا اهلان امکان نفوذ و ورود به مراکز تصمیم گیری، تصمیم سازی و مناصب کشور را نداشته باشند.

  انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">