ندای البرز
سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۲۰:۳۵ 2018 Mar 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 7444
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۶
 •   
  رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز:
  رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز گفت: دختران امروز باید روابط صمیمی با خواهر و برادر، پاکدامنی، تعقل و تدبر، عابد و کریم بودن و به صورت کلی الگوهای رفتاری حضرت معصومه(س) را سرمشق رفتاری خود قرار دهند.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز،حجت‌الاسلام محمد صادق جانمحمدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز ضمن تبریک فرارسیدن سالروز ولادت حضرت معصومه(س) و دهه کرامت گفت: با مطالعه و تدبر در زندگانی حضرت فاطمه معصومه(س) متوجه می‌شویم که تعقل و تدبیر در تمامی امور زندگی ایشان مشهود است که این مساله درس بزرگی را برای زنان و دختران امروز به ارمغان می‌آورد.

  وی با بیان اینکه حضرت معصومه(س) بانویی عادل، عابدی کریم، و محدثی باتقوا بود، عنوان کرد: تمام زنان و دختران ما باید این بانو را الگویی مناسب برای زندگی خود قرار دهند و با درس گرفتن از سیره زندگانی ایشان قدم در راه فلاح و رستگاری بگذارند.

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز در ادامه اظهار کرد: دختران امروز باید روابط صمیمی با خواهر و برادر، پاکدامنی، تعقل و تدبر، عابد و کریم بودن و به صورت کلی الگوهای رفتاری حضرت معصومه(س) را سرمشق رفتاری خود قرار دهند و در زندگی خود از این ویژگی‌ها بهره مند شوند.

  جانمحمدی با اشاره به نقش مهم والدین در تربیت فرزندان و به خصوص دختران اضافه کرد: بدون شک، مقامات بالای  معنوی حضرت فاطمه معصومه(س) از پدر و مادر گرانقدرشان  حاصل شده که  این مساله ارزش و اعتبار جایگاه این بانوی والامقام را صدچندان می‌کند.

  وی ابراز امیدواری کرد: همه دختران عفیف و پاکدامن کشورمان در هر جایگاه و موقعیتی که قرار دارند با تامل و تدبر در سبک زندگی این بانوی بزرگوار بتوانند در راه تعالی و پیشرفت خود و جامعه بیش ار پیش موفق و سرافراز و سربلند باشند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">