ندای البرز
چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۱:۱۶ 2018 Feb 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 7504
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۱
 •   
  معاون عمرانی استاندار:
  معاون امور عمرانی استاندار قزوین در بازدید از درمانگاه همودیالیز و مصلی بزرگ شهرالوند اذعان داشت: درمانگاه همو دیالیز شهر الوند در کشور بی نظیر بوده و مصلی 10 هزار نفری این شهر نیز در نوع خود از بزرگترین مصلی های اقامه نماز جمعه استان است.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، روز گذشته، معاون امور عمرانی استاندار قزوین در سفر یکروزه خود به شهرستان البرز از پروژه های فرهنگی و درمانی اداره اوقاف و امور خیریه بازدید کرد.

  منوچهرحبیبی در بازدید از درمانگاه همودیالیز و مصلی بزرگ شهرالوند اظهار داشت: درمانگاه همو دیالیز شهر الوند در کشور بی نظیر بوده و مصلی ۱۰ هزار نفری این شهر نیز در نوع خود از بزرگترین مصلی های اقامه نماز جمعه استان است.

  وی ضمن ابراز رضایت از پیشرفت فیزیکی این پروژه ها، عنوان کرد: اقدامات قابل ستایشی در حوزه فرهنگ و درمان شهرهای الوند و بیدستان صورت پذیرفته است که جای تقدیر تشکر دارد .

  حبیبی ساخت مجموعه درمانگاهی شهر بیدستان را اقدامی ضروری در جهت مرتفع نمودن نیاز های درمانی مردم منطقه دانست و اذعان داشت: برنامه ریزی و اقدامات اداره اوقاف و امور خیریه در سنجش و برطرف نمودن نیاز های فرهنگی، درمانی و اقتصادی مردم مناطق مختلف بسیار مطلوب و قابل تقدیر است.

  غلامرضا حسن پور نیز در بازدید از پروژه های عمرانی موقوفات شهرستان البرز، ضمن اعلام رضایت از زمانبندی اجرای پروژه و پیشرفت فیزیکی مصلی بزرگ شهر الوند ابراز داشت: ساخت مرکز همودیالیز شهر الوند نه تنها موجب افتخار استان، بلکه یکی از مراکز شاخص کشور خواهد بود.

  _MG_8514

  وی با اشاره به اهمیّت ساخت درمانگاه شهر بیدستان ابراز امیدواری کرد تا در جلسات آتی با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان و شبکه بهداشت و درمان البرز، اقدامات لازم برای بهره برداری و ارائه خدمات درمانی به مردم شریف بیدستان صورت پذیرد.

  لازم به اشاره است که ساخت نخستین مرکز همودیالیز کشور و مصلی بزرگ نمازجمعه شهر الوند از محل موقوفه حاج محمد حسین خزانه شهر صنعتی البرز و درمانگاه شهر بیدستان از محل موقوفات غازابن ارغوان اجرا می شود.

  زیربنای نخستین درمانگاه همودیالیز کشور یک هزار و ۳۰۲ مترمربع بوده که در مجموع برای احداث و تجهیز آن بیش از ۷۰ میلیارد ریال اعتبار از منابع درآمدی موقوفه خزانه تأمین شده است.این در مانگاه در فاز نخست دارای ۱۵ تخت است، که در مراحل بعدی به ۲۵ تخت افزایش پیدا خواهد کرد.

  همچنین درمانگاه شهر بیدستان نیز دارای یک هزار متر مربع مساحت بوده در دو طبقه و با اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال در حال ساخت است.

   

  انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">