ندای البرز
شنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۸:۴۳ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 9655
 • تعداد نظرات : ۳ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۶
 •   
  در حادثه ایی ناگوار،
  در صبح بارانی پنج شنبه گذشته، درگیری لفظی در بین دو جوان همسایه رخ داد که منجر به فوت یکی از طرفین نزاع شد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، یکی از مطلعین حادثه میگوید، دو تن از جوانان حدوداً ۲۳ ساله ساکن در بلوار ارتش (مقابل پارک ملت شهر الوند)، با یکدیگر درگیر لفظی داشته اند که جوان دیگری وارد نزاع شده و با بالا گرفتن دعوا و دخالت فرد سوم برای خاتمه مشاجره، کار به فحاشی و درگیری با وی رسیده که با افزایش خشونت و درگیری فیزیکی توسط شخص میانجی، یکی از طرفین با چاقو ضربه ایی را به طرف مقابل وارد می آورد که فرد مذکور مجروح شده و ضارب نیز در صحنه دستگیر می شود.

  یکی از پرسنل اورژانس الوند در این رابطه به خبرنگار ندای البرز گفت: در حدود ساعت ۱۱:۰۴ صبح پنج شنبه، مأموریتی به واحد اورژانس الوند اعلام شد که این واحد در حال رسیدگی به مصدومان حادثه ی تصادف در منطقه کوی پزشکان و انتهای بلوار معلم بوده که پس از انجام این مأموریت، سریعاً به محل اعزام و رأس ساعت ۱۱:۰۷ دقیقه در محل حادثه حضور یافته است.

  وی ادامه می دهد: ضربه وارده به یکی از شریان های اصلی کشاله ران مجروح برخورد و موجب خونروزی شدید وی گردید که متأسفانه به دلیل اطلاع رسانی دیرهنگام شاهدان حادثه، هنگام حضور تیم اورژانس در محل وقوع نزاع، بیش از نصف خون بدن مجروح خارج شده و هیچ علائم حیاتی در وی وجود نداشته است.

  این کارشناس فوریتهای پزشکی عنوان کرد: پس از انجام اقدامات اولیه، فرد مجروح رأس ساعت ۱۱:۱۱ دقیقه به بیمارستان رحیمیان انتقال یافته و پس از احیاء تحت عمل جراحی قرار میگیرد که متأسفانه پس از اتمام عمل جراحی و بستری در بخش مراقبت های ویژه، بر اثر خونریزی شدید؛ در حدود ساعت ۲۴ شب فوت میکند.

  دیگر شاهد عینی ماجرا نیز عنوان میکند: متأسفانه در هنگام وقوع حادثه، برخی حاضران در صحنه ضمن ایجاد ترافیک؛ از انتقال مجروح به بیمارستان امتناع نموده و در زمان مناسب با اورژانس تماس نگرفته اند.

  گفتنی است؛ متهم ۲۰ ساله با دستور مقام قضایی در بازداشت پلیس آگاهی شهرستان البرز بوده و بررسی ها در خصوص علت و نحوه وقوع این حادثه در حال انجام است.

  مطابق ماده ۹۱۷ قانون مجازات اسلامی،  “هر کس به وسیله چاقو یا هر نوع اسلحه دیگر تظاهر یا قدرت‌نمایی کند، یا آن را وسیله مزاحمت اشخاص یا اخاذی یا تهدید قرار دهد یا با کسی گلاویز شود در صورتی که از مصادیق محارب نباشد به حبس از شش ماه تا ۲ سال و تا ۷۴ ضربه شلاق محکوم خواهد شد و چنان‌چه محارب شناخته شود محکوم به حد خواهد شد.”

  انتهای پیام

   

  ۳ نظر برای “درگیری دو جوان الوندی منجر به مرگ شد”

  1. سید علی گفت:

   برای خانواده ایشان صبر ایوب ارزومندم

   • محمد گفت:

    میشه یه راه ارتباطی با مدیراین پایگاه بنویسید و بگید چه جوری میشه صفحه اصلی رفت؟!!!!!!

    • alborz گفت:

     با سلام
     در قسمت ارتباط با ما شماره تماس و ایمیل درج شده است
     همچنین برای رفتن به صفحه اصلی روی گزینه صفحه نخست کلیک بفرمایید

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">