ندای البرز
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۰:۰۸ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12629
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۶
 •   
  در آستانه انتخابات؛
  در بخشی از حکم فریدون همتی خطاب به معاون سرپرست فرمانداری شهرستان البرز آمده است: با توجه به پیشنهاد فرماندار شهرستان البرز، به موجب این ابلاغ با حفظ سمت به عنوان سرپرست بخشداری مرکزی البرز منصوب می گردید.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، استاندار قزوین با صدور حمکی محمد نصیری معاون سرپرست فرماندار شهرستان البرز را به سمت سرپرست بخشدار مرکزی این شهرستان منصوب کرد.

   در بخشی از حکم فریدون همتی خطاب به محمد نصیری آمده است: در اجرای ماده ۶ مصوبه شورای عالی اداری کشور و مستند به تفویض اختیار مقام عالی وزارت و با توجه به پیشنهاد فرماندار شهرستان البرز، به موجب این ابلاغ با حفظ سمت به عنوان سرپرست بخشداری مرکزی البرز منصوب می گردید.

  استاندار قزوین در ادامه آورده است: شایسته است با تدبیر و برنامه ریزی در چارچوب وظایف مصوب، ضمن تلاش مستمر و برقراری هماهنگی و تعامل با تمامی نهادها، سازمان ها و با بهره گیری از استعداد و توانمندی نیروهای لایق و دلسوز در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اجرای برنامه های دولت تدبیر و امید و خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم شریف بخش، تحت رهبری ولی امر مسلمین جهان (دامت برکاته) موفق و موید باشید.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">