ندای البرز
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۰۱ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12599
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۲:۴۱
 •   
  در بیست و یکمین شماره خط حزب‌الله منتشر شد:
  بیست و یکمین شماره‌ هفته‌نامه خط حزب‌الله با گزارشی تحلیلی با عنوان مجلس انقلابی یا مجلس مرعوب درباره مشارکت و انتخاب ملت ایران در انتخابات هفتم اسفند ماه منتشر شد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، بیست و یکمین شماره‌ هفته‌نامه خط حزب‌الله، هفته‌نامه‌ خبری – تحلیلی نمازهای جمعه، مساجد و هیئت‌های مذهبی، با گزارشی تحلیلی با عنوان مجلس انقلابی یا مجلس مرعوب درباره مشارکت و انتخاب ملت ایران در انتخابات هفتم اسفند ماه منتشر شد.

  سخن هفته این شماره با عنوان «دستورالعمل انگلیسی» به موضوع بسیار پراهمیت انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دخالت رسانه‌های رسمی دولت انگلستان در آن پرداخته است.

  صفحه ویژه انتخابات در این شماره یکی از مهم‌ترین بخش‌های سخنان رهبر انقلاب در دیدار با مردم آذربایجان را با عنوان توطئه اصلی در خود جای داده و همچنین جدولی از نکات مهم بیانات رهبر انقلاب اسلامی درباره انتخابات مطرح شده در همین دیدار را برای استفاده عموم امت حزب‌الله منتشر کرده است.

  عکس ویژه‌ این شماره خط حزب‌الله نیز به تصویری منتشرنشده ‌از حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در مراسم افتتاح صنایع اسلحه‌سازی الحدید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال ۱۳۶۲ اختصاص داده شده است.

  بیست و یکمین شماره هفته‌نامه خبری – تحلیلی خط حزب‌الله به ارواح طیبه شهیدان مهدی و حمید باکری سرداران شجاع تبریزی و آذربایجانی جنگ تحمیلی تقدیم شده است.

  نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلو اعلانات، A4 جهت مطالعه و A3 جهت چاپ؛ برای چاپ و تکثیر بر روی پایگاه KHAMENEI.IR قرار خواهد گرفت و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.

  می توانید نسخه A4 را از اینجا و نسخه A3 نیز را نیز از اینجا دریافت کنید.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">