ندای البرز
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۴۱ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24127
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶
 •   
  خطیب نماز جمعه شهر محمدیه:
  در دنیایی که کشت و کشتار است کشور ما با تکیه و گوش فرا دادن به فرامین مقام معظم رهبری از جنگ نا امنی در امان است و این کشور مسئولان دلسوز ، انقلابی و ولایی می خواهد.

  به گزارش خبرنگار سیاسی ندای البرز، حجت السلام موسوی موینی امام جمعه شهر محمدیه در مراسم دوره تکمیلی گردان شهید علیمردانی شهر الوندکه صبح امروز در ناحیه سپاه ناحیه امام رضا(ع) این شهر برگزار شد، اظهار کرد: کشور به وسیله سپاه و بسیج تا الان که چهار دهه از انقلاب گذشته پیروز است .
  وی افزود : ایران در هرکجای منطقه حضور داشته آنجا پیروز بوده چنانچه این پیروزی را می‌توان در عراق ، سوریه و یمن مشاهده کرد.
  وی با بیان اینکه آمریکا یک حیوان درنده خویی است عنوان کرد: بعضی‌ها در جمهوری اسلامی ایران زیر سایه ولایت کار می کنند ولی در مقابل آمریکای جنایتکار متواضع اند .
  خطیب نماز جمعه شهر محمدیه ادامه داد: امان از منافقینی که دلشان با زبانشان یکی نیست، مومن باید قلب و زبانش یکی باشد .
  امام جمعه شهرمحمدیه با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری بیان کرد: برادران اهل سنت برادرهای دینی ما هستند و افکار برخی از مردم و مادحین که می گویند ما نمی‌توانیم با اهل سنت باشیم اشتباه است .
  حجت‌الاسلام موسوی موینی تصریح کرد : اگر ولایت نباشد یعنی هیچ چیز دیگری وجود ندارد چراکه ولایت از همه چیز بالاتر است کشوری که ولایت دارد همه چیز دارد اما کشوری که ولایت ندارد واقعا چیزی ندارد با ولایت دین تکمیل می شود وکدام نعمت بهتر از ولایت است .
  وی در پایان افزود : در دنیایی که کشت و کشتار است کشور ما با تکیه و گوش فرا دادن به فرامین مقام معظم رهبری از جنگ نا امنی در امان است و این کشور مسئولان دلسوز ، انقلابی و ولایی می خواهد.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">