ندای البرز
دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۱۸:۱۱ 2018 Mar 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 2947
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۶
 •   
  نماینده مردم البرز، آبیک و قزوین در مجلس شورای اسلامی:
  عضو کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه دستگاه قضایی در پرونده مهدی هاشمی به رسالت خود عمل کرد گفت: برخورد بدون جبهه‌گیری سیاسی قوه قضائیه در مفاسد قابل تقدیر است و نظام با هیچ فرد و گروهی عقد اخوت نبسته است.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز به نقل از صبح قزوین،  داود محمدی در خصوص اینکه عدالت قضایی در نظام اسلامی چگونه باید با آقازاده‌های دارای مفاسد اقتصادی برخورد کند اظهار کرد: یکی از موارد مهمی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره به آن توجه شده است این نکته می‌باشد که این نظام با هیچ فرد و گروهی عقد اخوت نبسته است.

  وی در ادامه افزود: هر زمان هر فرد و در هر جایگاهی دچار تخلف شود دستگاه قضائی بدون جبهه گیری سیاسی با او برخورد خواهد کرد که دیده شده در سالیان گذشته این مسئله اتفاق افتاده و نمونه اخیر آن برخورد قضایی با معاون اول دولت قبل بود که حکم نهایی صادره به اجرا درآمد.

  عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در پاسخ به این سوال که آیا آقازادگی متخلفی می‌تواند مانعی برای اعلام رای واقعی از طرف قاضی شود اذعان کرد: البته این امر طبیعی است که اجرای قانون و رسیدگی به تخلفات در سطح جامعه یکسری موافقان و مخالفانی دارد.

  وی ادامه داد: به طور قطع این موافقان و مخالفان از طریق رسانه‌های خود به موضوع می‌پردازند و حتی این موضوع گاه از حد اظهار نظر به بحث شانتاژ خبری و بیان مسائلی می‌شود؛ تا به اعتقاد خود بتوانند دستگاه قضایی و قاضی مربوطه را از مسیر اصلی خارج نمایند.

  نماینده مردم البرز، آبیک و قزوین در مجلس در خصوص ارزیابی عملکرد قوه قضاییه در برخورد با مفاسد اقتصادی تصریح کرد: خوشبختانه دستگاه قضایی تحت تاثیر این جوسازیها قرار نگرفته و احکام قانونی را صادر کرده است و تا به امروز پیگیر مفاسد اقتصادی مختلف در حوزه‌های مختلف دولتی بوده است که این موضوع رویکرد خوبی از عملکرد قوه قضائیه است.

  وی در پایان با اشاره به پرونده جنجالی مهدی هاشمی ابراز کرد: در مورد پرونده مهدی هاشمی نیز بی تردید دستگاه قضایی به رسالت خود پیرامون بررسی و رسیدگی عادلانه به پرونده و صدور حکم مقتضی به دور از جار و جنجال‌های سیاسی اقدام کرد که این رویکرد اعتماد مردم را به دستگاه قضایی کشور افزایش داد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">