ندای البرز
شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۳:۳۴ 2018 Mar 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 7033
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۸
 •   
  صدای خبرنگار،
  آنچه که طی سال های اخیر بیش از پیش نمود داشته، ماندن دست اصحاب قلم و خبر در پوسته بروکراسی اداری است که بخش اعظم آن به عدم اشراف این اهالی به حقوق خود و بعضا بی تفاوتی و کسالت آن ها در پیگیری انتظارات شان باز می گردد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، زمان زیادی از واقعه خونین شهادت خبرنگار حماسه ساز ایرانی نمی گذرد؛ شهادتی که جاودانه شد و طی آن سکوت تقویم درهم شکست و روزی را به نام شهید صارمی و خبرنگار در تاریخ و تقویم کشورمان ثبت شد. 
  در این روز فن شریف خبرنگاری که در کوره راه مشکلات و مصائب ایام، بر دردها و آلام آحاد مختلف مردم قلم التیام می کشد گرامی داشته می شود. 
  خبرنگار کسی است که با نگاه ژرف و عمیق خود با اتکا به خداوند منان، قلم خود را در راستای بررسی مسائل، نارسائیها و ناهنجاری های جامعه به حرکت درمی آورد به امید آنکه شرایط لازم را برای احقاق حقوق اقشار مختلف مردم فراهم نماید. 
  کم نبودند خبرنگارانی که در عرصه های مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و در تب و تاب جوشش رویدادهای ورزشی و غرورآفرینی دستاوردهای علمی و فناوری حضور یافته و با انعکاس اخبار و افشای حقایق، جان با ارزش خود را در راه اعتقاد راسخ به انجام رسالت خبری فدا کرده اند. 
  این ساکنان وادی قلم سال هاست با ورود به دنیای نوین اطلاع رسانی همراه زمان به بافت جریانات مردمی و دولتی رسوخ کرده و به عنوان یار دیرین، دلسوزانه پای نمایش واقعیات و فریاد نیازها ایستاده اند. 
  متاسفانه آنچه که طی سال های اخیر بیش از پیش نمود داشته، ماندن دست اصحاب قلم و خبر در پوسته بروکراسی اداری است که بخش اعظم آن به عدم اشراف این اهالی به حقوق خود و بعضا بی تفاوتی و کسالت آن ها در پیگیری انتظارات شان باز می گردد. 

  منبع: صبح قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">