ندای البرز
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۰:۱۷ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20210
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۴
 •   
  استاندار قزوین،صبح امروز در شهرستان البرز:
  مردم ایران مردمی زمان شناس بوده و حقیقت هارا خوب درک کرده وقدرشناس تلاش ها و خدماتی هستند که متعلق به نظام است.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز صبح امروز استاندار قزوین همراه با هیات همراه به مناسبت ایام مبارک دهه فجربرای افتتاح پروژه به شهرستان البرز سفرکرد.

  فریدون همتی در آغاز این افتتاحیه با گرامی داشتن یادوخاطره امام راحل وشهدا اظهار داشت: این انقلاب باعث شده ،تا امروز ما کشوری مستقل وآزاد داشته باشیم.

  استاندارقزوین با بیان اینکه با اقدامات و تلاش های سازنده سعی شده ،تا در راه انقلاب قدمی برداشته شود بیان کرد:بعد از انقلاب اسلامی علی رغم مشکلات مختلفی که دشمنان انقلاب برای این نظام به وجود آورده اند و هیچ وقت از فتنه و نفوذ آرام ننشسته اند، اما این انقلاب راه خود را با صلابت ادامه می دهد.

  این مقام مسوول ادامه داد:انقلاب اسلامی ایران امروزه از جمله کشورهای مقتدر جهانی بوده و افتخاراین ملت این است که مردمی به نمایندگی از خودشان، نه کشورهای بیگانه در داخل کشور اقتدار دارند.

  همتی خاطرنشان کرد:دشمن وقتی درمذاکره و توافق خلع سلاح شد و مشاهده کرد جمهوری اسلامی ایران در دانش هسته ای در جهان به رسمیت شناخته شده دم از بدعهدی زد.

  وی یادآورشد:مردم ایران مردمی زمان شناس بوده و حقیقت هارا خوب درک کرده وقدرشناس تلاش ها و خدماتی هستند که متعلق به نظام است.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">