ندای البرز
پنج شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۲:۲۵ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12271
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۱:۰۰
 •   
  با صدور بیانیه ایی صورت گرفت:
  در بیانیه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهر الوند آمده است: از تمام مردم مومن و ولایی شهر الوند وصنعتی دعوت می کند تا به حضور پر شور خود در راهپیمایی عظیم 22 بهمن، هم اتحاد، همدلی و همزبانی، بصیرت و حضور خود را به نمایش بگذارند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز،  در بیانیه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهر الوند آمده است: سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را در حالی گرامی می داریم که ایران سرافراز، در اوج اقتدار و بالندگی بوده است و به الگوی مردم سالاری اسلامی و ملجاءآزادگان تبدیل شده است.

  دهه فجر تداعی گر درهم شکستن استخوان های حکومت ظلم و جور و هیمنه ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی است و ۲۲ بهمن سالگرد پیروزی مردم مومن و رشادت های و مجاهدت های آنان تحت زعامت توسط بت شکن قرن، حضرت امام خمینی(ره) است.

  این درخت بارور با قطره قطره خون پاک شهداء سیراب و به روزنه امید مستضعفان مبدل شده است؛ صراط مستقیمی که با خون شهدای صدر اسلام و کربلا آغاز و با حکومت جهانی منجی عالم بشریت، حضرت امام زمان(عج) به پایان خوش سعادت بشر منتهی خواهد شد.

  تاکنون کشتی انقلاب گرداب های زیادی از جمله آشوب ها، ترورهای ناجوانمردانه دولتمردان و دانشمندان هسته ای، تحریم ها، فتنه ها، خط دهی های سیاسی و … را پست سر گذاشته، اما همچنان بر قله های رفیع امنیت و تعالی ایستاده است. همچنانکه همگان شاهدند که امروز کشور عزیزمان ایران اسلامی، به عنوان قدرت بلامنازع منطقه و یکی از تاثیرگزارترین نظام های جهان تبدیل شده و در زمینه های متنوع از جمله انرژی صلح آمیز هسته ای، سلول های بنیادی، شبیه سازی، نانو و علوم و فناوری های نوین، مرزهای علم را می شکافد؛ همه اینها به همت جوانان و رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب ممکن شده است.

  بر اساس وعدۀ حتمی پروردگار که فرموده اند:«إِن تَنصُرُواْ اللَّهَ یَنصُرْکُمْ وَ یُثَبِّتْ أَقْدَامَکُمْ‏»، پیروزی از آن ،آن مردمی است که با توکل و اعتماد به خدا، چونان سیل خروشان، در پیشبرد اهداف اسلام و انقلاب بایستند و از تهدید و تطمیع دشمنان و مستکبران نهراسند .

  جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهر الوند، همدوش و همگام با آحاد مردم ، ضمن تاکید بر صیانت از اصل اصیل انقلاب و دستاوردهای آن، همچنین تجدید عهد و پیمان با آرمان های پاک امام راحل و شهدای عزیز و در سایه زعامت و سکانداری رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله امام خامنه ای،از تمام مردم مومن و ولایی شهر الوند وصنعتی دعوت می کند تا به حضور پر شور خود در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن، هم اتحاد، همدلی و همزبانی، بصیرت و حضور خود را به نمایش بگذارند و هم به جهانیان نشان بدهند که با این حضور حداکثری ، در پای صندوق های رای انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان در هفتم اسفندماه حضورخواهند یافت.

  وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى

  انتهای یپام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">