ندای البرز
یکشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۲۱:۱۷ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11585
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۴
 •   
  مدیرکل اطلاعات استان قزوین:
  مدیرکل اطلاعات استان قزوین گفت: دغدغه‌ای برای امنیت انتخابات هفتم اسنفد ماه در این استان وجود ندارد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، محمد بابایی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان آبیک که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: نظام اسلامی، میراث امام خمینی (ره) است و طی ۳۷ سال اخیر نه تنها از حرکت انقلابی عدول کرده‌ایم بلکه همواره بر باورها، اصول و موازین انقلاب اسلامی پایبند بوده و هستیم.

  وی افزود: مسئولان به اقتضای مسئولیت و در ابعاد فردی و اجتماعی و اداری باید گفتمان انقلاب اسلامی را تبلیغ، ترویج و توسعه دهند.

  مدیرکل اطلاعات استان قزوین خاطرنشان کرد: مسئولان موظف هستند تبیین دستاوردهای ارزشمند و متعالی و نیز هوشیاری کینه‌توزی‌ها، دشمنی‌ها و عداوت‌های دشمنان نظام را در سخنرانی‌ها و برنامه‌های خود در دستور کار قرار دهند.

  بابایی تنها تکیه‌گاه نظام اسلامی را توکل برخدای متعال و مردم ذکر و تصریح کرد: اوج فعالیت‌های سیاسی در انتخابات تجلی می‌یابد که فرصتی مناسب برای دشمنان و دوستان نظام محسوب می‌شود که با برگزاری انتخابات سالم می‌توان، بر فرصت‌های نظام افزود.

  وی با اشاره به ارکان، اصول و مبانی در گفتمان مقام معظم رهبری اضافه کرد: حضور پرشورتر و باصلابت‌تر و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، امنیت و سلامت انتخابات و رقابت سالم مبتنی بر اخلاق و اصول اخلاقی در گفتمان مقام معظم رهبری جایگاه ویژه‌ای دارد.

  این مسئول بیان کرد: مسئولان باید با ترغیب مردم به سمت صندوق‌های رأی، زمینه گسترده حضور مردم در انتخابات باشکوه و آرام را فراهم کنند.

  مدیرکل اطلاعات استان قزوین افزود: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، دشمنان نظام را ناامید و دوستان انقلاب اسلامی را شاد و امیدوار می‌کند.

  وی عنوان کرد: دغدغه‌ای برای امنیت انتخابات هفتم اسنفند ماه در این استان وجود ندارد.

  بابایی ادامه داد: اجرای برجام به اذعان تحلیلگران، اندیشمندان شرق و غرب و اسرائیلی‌های غاصب کار بزرگ دیپلماسی بوده که با موفقیت تحقق یافته و بیانگر قدرت و توانمندی نظام است.

  وی خاطرنشان کرد: دشمنان درصدد استیلا و اِعمال استکبار علیه نظام اسلامی هستند ولی نظام اسلامی به دنبال استکبارستیزی و حمایت از مستضعفان است چرا که مبنای فکری دشمنان در تقابل با مبنای فکری و اندیشه‌ای اسلام و مکتب تشیع قرار دارد.

  مدیرکل اطلاعات استان قزوین اذعان کرد: دشمنان به دنبال ایران‌هراسی و اسلام‌هراسی هستند ولی باید گفت که نظام اسلامی اهل تهاجم، جنگ و بمب هسته‌ای نیست بلکه اهل مذاکره است.

  بابایی افزود: دشمنان درصدد هستند برای پیاده کردن اهداف خود در نظام، با طرح اکاذیب مردم خود را علیه ایران اسلامی همراه کنند.

  وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان علیه نظام اسلامی ادامه داد: مسئولان باید مراقب باشند تا گفتمان مقام معظم رهبری در عرصه‌های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی و فرهنگی تضعیف نشده و به بهترین نحو ممکن به مرحله اجرا درآید.

  این مسئول خاطرنشان کرد: طبق نص صریح قرآن کریم، هیچ‌گاه نباید به کافران و استکبار امیدوار بود که مطلوب است ملت ایران، سیاستمداران و کارشناسان حوزه‌های مختلف بر الگوهای داخلی تکیه کنند که در این زمینه الگوهایی در تراز بین‌المللی در نظام وجود دارند و می‌توان از وجود آنان به نحو احسن استفاده کرد.

  اقتصاد مقاومتی نسخه شفابخش مشکلات اقتصادی است

  مدیرکل اطلاعات استان قزوین، اقتصاد مقاومتی را نسخه شفابخش مشکلات اقتصادی کشور عنوان کرد و افزود: با تحقق این مهم، علاوه بر حصول توفیقات برای نظام، الگوی اقتصادی موفق و تجربه موفقی را هم می‌توان به سایر ملل منتقل کرد.

  بابایی ادامه داد: برای تحقق اقتصاد مقاومتی می‌توان الگوهای کوچک موفق را تکثیر و توسعه داد و با طراحی و برنامه‌‌‎ریزی مناسب، طرح اقتصاد مقاومتی را گام به گام اجرا کرد.

  وی خاطرنشان کرد: از مسئولان استان قزوین درخواست می‌شود در زمینه رفع معضل و آلایندگی نیروگاه شهید رجایی، رفع مشکل آب شرب شهر آبیک و راه‌اندازی بیمارستان شهدای آبیک جلسات کارشناسی و اتاق فکری را تشکیل داده و با تصمیم‌سازی مناسب، تدابیر لازم را اتخاذ کنند.

  منبع: فارس قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">