ندای البرز
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۰:۰۳ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25258
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶
 •   
  رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و امور بانوان شورای شهر الوند:
  نخستین جلسه هم اندیشی بانوان فرهیخته الوند با شهردار محترم، با هدف بررسی و شناسایی دقیق مهم ترین دغدغه ها و نیازهای این قشر تاثیرگذار جامعه برگزار شد

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز، به همت کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و امور بانوان شورای شهر، نخستین جلسه هم اندیشی بانوان فرهیخته الوندی با حضور مهندس جعفر جوادی شهردار، مهندس سهراب ذاکری رئیس و مهندس مهتاب بهرامی سخنگوی شورای اسلامی شهر الوند برگزار شد.
  مهندس مهتاب بهرامی سخنگو و رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و امور بانوان شورای اسلامی شهر الوند در جریان برگزاری این گردهمایی اظهار داشت: خوشبختانه توانمندی بانوان شهر ما در عرصه های مختلف اجتماعی به بهترین شکل ممکن به اثبات رسیده و نقش این عزیزان در تحولات جاری الوند غیر قابل کتمان است.
  وی افزود: نخستین جلسه هم اندیشی بانوان فرهیخته الوند با شهردار محترم، با هدف بررسی و شناسایی دقیق مهم ترین دغدغه ها و نیازهای این قشر تاثیرگذار جامعه برگزار شد و قطعا با اعمال پیگیری های لازم، نتایج ارزشمندی را به دنبال خواهد داشت.
  سخنگوی شورای اسلامی شهر الوند تصریح کرد: بنده به عنوان نماینده بانوان شهر وظیفه دارم از حقوق این عزیزان دفاع کنم و همانطور که در ایام انتخابات وعده داده بودم برای محقق شدن خواست های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، رفاهی و … بانوان فهیم الوند تلاش خواهم کرد.
  مهندس بهرامی در ادامه اضافه کرد: برهمین اساس باید اعلام کنم با پیگیری های که از سوی کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و امور بانوان شورای شهر صورت گرفته، دغدغه و نیازهای بانوان در بودجه سال ٩٧ شهرداری به طور ویژه مورد توجه قرار گرفته و انشااله در آینده نزدیک عملیات اجرایی پروژه هایی همچون پیست دوچرخه سواری و پارک بانوان آغاز خواهد شد.
  وی همچنین اظهار داشت: شهرداری و شورای شهر الوند در رابطه با حمایت از بانوان بی سرپرست و بدسرپرست برنامه های خوبی را در دستور کار خود قرار داده و بنده و همکارانم بنا داریم تا با همراهی دستگاه های اجرایی و بانک ها مسیر ارائه تسهیلات خود اشتغالی بانوان را هموار کنیم تا ضمن شان و شخصیت این بخش شریف جامعه، شرایط معیشتی آن ها بهبود پیدا کند.
  سخنگوی شورای شهر در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: مقرر گردید مجمع بانوان شهر الوند با در اختیار داشتن سه کمیته اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی تشکیل شود و این جلسات با هدف تحقق نیازهای بانوان عزیز به صورت مستمر برگزار و نتایج آن به اطلاع عموم برسد.

  گفتنی است در ادامه، بانوان و فعالین اجتماعی به ارائه نقطه نظرات خود پیرامون دغدغه های موجود در سطح شهر و راهکارهای حل آنها پرداختند و مسوولان حاضر در جلسه نیز برای پیگیری این خواست ها قول مساعد همکاری دادند.

  @alvandshora

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">