ندای البرز
یکشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۳ - - ساعت ۱۷:۰۲ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 497
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۷
 •   
  گروهی از مسیحیان پیش بینی کرده اند که سیل های سهمگین، زمین لرزه های شدید و بلاهای خانمان برانداز زمین را پیش از سال ۲۰۲۱ از بین خواهند برد.

  پایگاه خبری ندای البرز:برخی مسیحیان بیان می‌کنند که در تاریخ باستان و ۲۳۴۸ سال پیش از میلاد مسیح سیلی سهمگین زمین را درنوردیده و تا ۷ سال دیگر با تکرار این واقعه زمین نابود خواهد شد.  گرچه برخی افراد این فرضیه نابود شدن زمین تا سال ۲۰۲۱ را رد می کنند اما گروهی از مسیحیان اصرار دارند که نظریه درستی مطرح کرده اند.

  دکتر «کنتون بشور» رئیس جامعه مسیحیان، معتقد است که زمان نابودی زمین از امروز تا سال ۲۰۲۱ است و هر لحظه می تواند این اتفاق بیافتد.

  پایان دنیا

  پیش از این «استیون هاوکینگ» فیزیک‌دان نظری و کیهان‌شناس انگلیسی به مردم جهان توصیه کرد برای نجات جان خود به فضای بی‌انتها مهاجرت کنند! او که یکی از برجسته‌ترین چهره‌های علمی جهان به شمار می‌رود در تازه‌ترین اظهار نظر خود برای چندمین مرتبه به طرفداران و علاقه‌مندان خود هشدار داده که نابودی نسل بشر نزدیک است و باید برای فرار از این عاقبت ناگزیر فکری اساسی کرد.

  هم چنین پیش از سال ۲۰۱۲ عده ای ادعا می کردند که طبق تقویم مایا این سال آخرین سال دنیا است و جهان در این سال پایان می یابد. آنها این ایده را مطرح می‌کردند که تقویم مایاها به پایان می‌رسد چون می‌دانستند که این روز (۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ میلادی) آخرین روز دنیاست و لزومی ندارد چرخه زمانی پس از این تاریخ را تعریف و پیش‌بینی کنند.

  هزاران سایت اینترنتی که با چنین ایده‌ای شکل گرفته و فعالیت می کردند، برای اثبات این نظر، به نوشته‌هایی اشاره می کردند که نزدیک به یک هزار و ۳۰۰ سال پیش، روی یک سنگ کنده‌کاری شده‌اند و به پایان دنیا اشاره دارند.

  اسون گرونمیر، پژوهشگر (رمزگشایی) زبان مایایی به آسوشیتدپرس گفته بود که طبق این سنگ‌نوشته، یکی از خدایان مایاها به زمین باز خواهد گشت.

  منبع:خبرگزاری مهر

  مطالب مرتبط با موضوع :
  برچسب ها :

  یک نظر برای “دنیا تا ۷ سال دیگر نابود می‌شود!”

  1. علی گفت:

   با سلام و عرض ادب خدمت برادر بزرگوارl
   عزیز دل برادر مراقب دستان سیاه دشمن باش و اهداف شوم اونارو در بیان اینجور مطالب خوب ببین و متوجه باش.
   دشمن با بکارگیری چهره های برجسته خود با بیان اینکه تو فلان تاریخ آخرالزمان میشه می خوان مردم را به واقعه عظیم ظهور امام زمان (عج) { که به زودی زوده ان شاءالله }بدبین کنن که اگه حضرت حجت(عج) ظهور کرد مردم باورشون نشه که آخرالزمانه به همین دلیل یه بار میگن سال ۱۹۸۰ آخرالزمانه یه بار میگن سال ۲۰۰۰ آخرالزمانه یه بار دیگه ۲۰۱۲ و این بارهم ۲۰۲۱ را مطرح کردن .
   چشمان ما باز باشد …
   و من الله التوفیق ….

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">