ندای البرز
جمعه ۰۱ مرداد ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۷:۱۲ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16730
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۷
 •   
  در شهر محمدیه برگزار شد:
  دهمین جشن کتابخانه تلفنی شهر آفتاب با حضور مدیر کتابخانه‌های عمومی شهرستان البرز، شهردار و تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر محمدیه برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، دهمین جشن کتابخانه تلفنی شهر آفتاب محمدیه پنج شنبه شب با حضور  کتاب دوستان و مسؤولان در محل پارک شاهد این شهر برگزار شد.

  رئیس شورای اسلامی شهر محمدیه در این مراسم گفت: یکی از شاخص‌های شهر نمونه میزان سرانه مطالعه می‌باشد که خوشبختانه درشهر محمدیه به آن توجه ویژه‌ای شده که همین امر باعث بالا رفتن سرانه مطالعه شده است.

  کاظمی ادامه داد: شورا و شهرداری محمدیه سالانه ۳۰۰ میلیون تومان به کتابخانه‌های این شهر کمک می‌کند تا زمینه گرایش مردم به خواندن کتاب در این شهر نهادینه شود.

  وی افزود: یکی از اهداف مهم شورا و شهرداری توجه به مطالعه در بین خانواده‌ها بخصوص جوانان و نوجوانان است که با داشتن سه کتابخانه عمومی این شهر را نسبت به دیگر شهرها از این لحاظ متمایز کرده است.

  رئیس شورای اسلامی شهر محمدیه بیان داشت: کتابخانه تلفنی در محمدیه از نمونه‌های شاخص کشوری است که توانسته با استقبال عمومی روبرو شود و کار فرهنگی موفقی در کشور باشد.

  در ادامه این مراسم، حسین بهزادپور شهردار محمدیه نیز در سخنانی عنوان کرد: در کنار اجرای طرح‌های عمرانی در زمینه فرهنگ‌سازی هم کارهای خوبی صورت گرفته که  برای موفقیت در آنها نیازمند مشارکت مردم هستیم.

  بهزاد پور بیان داشت: یکی از کارهای خوب فرهنگی در شهر محمدیه راه‌ اندازی کتابخانه تلفنی شهر آفتاب است که به عنوان تنها کتابخانه تلفنی کشور در سال ۸۶ با حمایت شهرداری و شورای شهر محمدیه آغاز به کار کرده است.

  وی اضافه کرد: این کتابخانه هم اکنون دارای بیش از ۸ هزار نفر عضو در قالب بیش از ۵ هزارخانواده است و برای مقطع سنی ۶ تا ۱۸ سال خدمات فرهنگی ارائه می‌کند .

  شهردار محمدیه اظهارداشت: این کتابخانه با داشتن سیستم نرم افزار هوشمند و تلفن گویا، مجله صوتی، کتاب رسانی توسط پیک درب منزل عضو و به کارگیری شیوه‌های نوین کتابداری و اطلاع ‌رسانی و کمک به هزینه خرید کتاب در میان خانواده‌ها  فرهنگ ارزشمندی را نهادینه کرده است.

  در خاتمه این مراسم از اعضای فعال کتابخانه و سلیمانی مدیرکتابخانه شهر آفتاب تجلیل شد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">