ندای البرز
جمعه ۰۵ شهریور ۱۳۹۵ - - ساعت ۲۱:۵۲ 2018 May 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 17500
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۹
 •   
  امام جمعه شهرالوند:
  امام جمعه شهرالوند گفت: دولت و وزیر محترم نفت باید نسخه شفابخش اقتصاد مقاومتی را در قراردادهای داخلی و خارجی سرلوحه اقدامات خود قرار دهد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، حجت‌الاسلام علی طهماسبی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه شهر الوند با اشاره به فرارسیدن روز مبارزه با تروریسم گفت: متأسفانه عده‌ای سرسپرده داخلی قصد تطهیر چهره منافقین را دارند و در این مسیر از هیچ تلاشی کوتاهی نمی‌کنند.

  طهماسبی افزود: منافقین ۱۷ هزار انسان بی‌گناه را در اول انقلاب به شهادت رساندند و امروز برخورد دوگانه آمریکا با تروریسم خود مبین حمایت استکبار جهانی و آمریکا از این جنایتکاران است.

  وی با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در صبرا و شتیلا عنوان کرد: اسرئیل و عربستان سعودی مصداق کامل تروریسم سازمان یافته دولتی هستند.

  امام جمعه شهر الوند بیان داشت: تقسیم‌بندی تروریست به خوب و بد کار آمریکایی‌ها است و ما بین داعش و منافقین کوردل تفاوتی قائل نیستیم .

  این مقام مسؤول ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان  رجایی و باهنر یادآور شد: باید در خصوص اقدامات انجام شده توسط دولت نقد منصفانه و دفاع واقع بینانه داشته باشیم.

  حجت‌الاسلام طهماسبی ادامه داد: دولت برنامه‌های متعددی را در بخش‌های مختلف بهداشت، درمان، کنترل تورم، ثبات بازار و اقتصاد کلان انجام داده که باید از این اقدامات تشکر کرد.

  امام جمعه شهر الوند با اشاره به موضوع قراردادهای نفتی ابراز داشت: دولت و وزیر محترم نفت باید نسخه شفابخش اقتصاد مقاومتی را در قراردادهای داخلی و خارجی سرلوحه اقدامات خود قرار دهد.

  رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان البرز در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع برگزاری کنسرت‌ها پرداخت و عنوان کرد: به گفته وزیر محترم کشور تنها ۱درصد از کنسرت‌ها تعطیل شده که جنجال‌سازی در مورد آنها بی‌دلیل است.

  طهماسبی اظهارداشت: در موضوع کنسرت‌ها بیشتر برخورد با حرمت‌شکنی و ساختارشکنی‌هایی است که در حواشی آنها اتفاق می‌افتد.

  این مقام مسؤول با بیان اینکه کنسرت‌ها باید با حفظ حریم اسلام و حدود قانونی برگزار شود خاطرنشان کرد: در برگزاری اینگونه برنامه‌ها باید از ارتکاب اعمال ساختارشکنانه و مجرمانه خودداری شود، زیرا این مسائل برای روحانیت، خانواده‌های شهداء، ایثارگران و اقشار مختلف جامعه قابل تحمل نیست.

  امام جمعه شهر الوند در ادامه ضمن تقدیر از ورزشکاران و مدال‌آوران المپیک ریو ابراز داشت: توقعات ما بالا رفته و انتظارات زیادی از ملی‌پوشان کشور داریم، اما در هر صورت ورزشکاران ما در این عرصه خوش درخشیدند و متأسفانه در برخی صحنه‌ها حق آنها ضایع شد.

  وی در خاتمه از بانوان ورزشکار ایرانی که با حفظ حجاب، عفت و حیاء در المپیک  حضور پیدا کرده و افتخارآفرینی کردند تقدیر و تشکر کرد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">