ندای البرز
جمعه ۰۷ فروردین ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۳:۴۲ 2018 Mar 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 3250
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۸
 •   
  فرمانده ناحیّه مقاومت بسیج سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز:
  سرگرد حیدری گفت: وظیفه دولت نسبت به مردم سنگین تر است و دولت باید در ایجاد همدلی و همزبانی با مردم، پیش قدم بوده و با اجرای وظایف محوله خود در مقابل ملّت شریف ایران، در جهت تحقق فرامین مقام معظم رهبری تلاش کند.

  فرمانده ناحیّه مقاومت بسیج سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز در مصاحبه ایی با خبرنگار پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، شرط تحقق شعار سال ۹۴ را اجرای دقیق فرامین مقام معظم رهبری توسط دولت دانست و گفت: وظیفه دولت نسبت به مردم سنگین تر است و  دولت باید در ایجاد همدلی و همزبانی با مردم، پیش قدم بوده و با اجرای وظایف محوله خود در مقابل ملّت شریف ایران، در جهت تحقق فرامین مقام معظم رهبری تلاش کند.

  سرگرد پاسدار علیرضا حیدری ادامه داد: با توجه به اینکه دولت ۴سال در رأس امورات اجرایی کشور است، مردم باید همکاری و همدلی لازم را در تمامی جنبه ها با دولت داشته و در مسائل اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی برای نتیجه بخشی برنامه های دولت، تعامل و حضوری فعال داشته باشند.

  حیدری خرید کالای ایرانی و اجتناب از خرید تولیدات خارجی را یکی از راه های همدلی مردم با دولت دانست و اشاره کرد: دشمنان قصد دارند تا با طرح مسائل گوناگون در کشور اختلاف افکنی کنند که مردم باید ضمن حفظ  وحدت و انسجام خود، از سوء استفاده دشمنان جلوگیری کرده و با ایجاد همبستگی متقابل دولت و ملت؛ بتوانیم زیر چتر ولایت فقیه، به هدف نهایی خود دست یابیم.

  فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز بیان داشت: اگر اتحاد، همدلی و همزبانی در میان دولت و ملّت وجود داشته باشد؛ دشمنان انقلاب اسلامی نمی توانند به اهداف شوم خود دست یابند و اگر امروز گروه ۱+۵ در میز مذاکره با ایران حاضر شده اند ، به دلیل رهنمود های مقام معظم رهبری و همدلی ملّت ایران با دولت است.

  سرگرد حیدری اظهارداشت: انشاء الله در سال جدید بتوانیم در مجموعه سپاه و بسیج برای تحقق گفتمان و منویات مقام معظم رهبری تلاش کنیم و گامی در جهت نیل به اهداف عالیّه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برداریم.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">