ندای البرز
جمعه ۰۷ فروردین ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۶:۴۹ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 3254
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۵
 •   
  امام جمعه محمدیّه:
  حجت الاسلام موینی اظهار داشت: دولت باید با مدیریت مناسب خود، در جهت افزایش رفاه مردم تلاش نموده و با مردم همدل و همزبان باشد.

  حجت الاسلام و المسلمین موسوی موینی امام جمعه شهر محمدیّه در مصاحبه ایی به خبرنگار پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز گفت: مقام معظم رهبری در بیانات نوروزی خود، سال جدید را سال همدلی و همزبانی دولت و ملّت نامگذاری فرمودند و مفهوم آن این است که وقتی دولت و ملّت همراه و همگام شدند، کشور می تواند با سرعت بیشتری پیشرفت نموده و  در جهت نیل به اهداف انقلاب اسلامی گام بردارد که اگر اتحاد و همدلی وجود نداشته باشد، خدایی ناکرده پیشرفت لازمه بدست نخواهد آمد.

  امام جمعه محمدیّه در خصوص اهمیّت نقش مردم در تحقق شعار سال افزود: اگر مردم با دولت همدل و همراه نباشند، دولت نمی تواند کاری از پیش ببرد و مردم باید در تمامی زمینه ها از جمله در مسئله مهم اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری نیز به آن تأکید فرمودند،با دولت همکاری کنند تا بتوانیم در مقابل تحریم های ناجوانمردانه دشمنان ایستاده و به قلّه های پیشرفت دست یابیم.

  حجت الاسلام و المسلمین موینی در ادامه ضمن تبیین نقش دولت در تحقق شعار سال جدید ادامه داد: دولت باید با مدیریت مناسب خود، در جهت افزایش رفاه مردم تلاش نموده و با مردم همدل و همزبان باشد.

  لازم به اشاره است که مقام معظم رهبری در سخنان نوروزی خود سال جدید رابه عنوان سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی» نامگذاری کردند و در نگاه اجمالی به مسائل سال ۱۳۹۴، همکاری‌های گسترده دولت و ملت را ضروری برشمرده و تأکید کردند: برای تحقق شعار سال ۹۴ یعنی «دولت و ملت، همدلی و همزبانی»، باید هر دو کفه این شعار یعنی ملت عزیز، بزرگ، شجاع، بصیر، دانا و با همت ایران و همچنین دولت خدمتگزار، به یکدیگر اعتماد، و صمیمانه با هم همکاری کنند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">