ندای البرز
جمعه ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۱:۵۳ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12918
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۲
 •   
  همزمان با سراسر کشور در شهرستان البرز آغاز شد:
  از ساعات آغازین سحرگاه امروز، نمایندگان فرماندار و نیروهای محافظ شعبات اخذ رأی با حضور در ستاد انتخابات شهرستان البرز صندوق های اخذ رأی، تعرفه ها و ابزار مرود نیاز برگزاری انتخابات را تحویل گرفته و به سوی شعبات از پیش تعیین شده اعزام شدند.

  پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، صبح امروز با دستور مستقیم وزیر کشور، فرآیند اخذ رأی برای پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۵۳ هزار شعبه انتخاباتی کشور آغاز شد.

  بر همین اساس، در حوزه انتخابیه البرز، آبیک و قزوین در پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری تعداد ۳ نامزد و در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۴۴ نامزد به رقابت می‌ پردازند.

  برای این دوره از انتخابات ۱۳۴شعبه اخذ رأی برای جمع آوری آرای مردم شهرستان البرز پیش بینی شده است که  ۶۶ شعبه در بخش مرکزی و ۶۲ شعبه در بخش محمدیّه کار خود را از ساعت ۸ صبح امروز آغاز نموده اند.

  از ساعات آغازین سحرگاه امروز، نمایندگان فرماندار و نیروهای محافظ شعبات اخذ رأی با حضور در ستاد انتخابات شهرستان البرز صندوق های اخذ رأی، تعرفه ها و ابزار مرود نیاز برگزاری انتخابات را تحویل گرفته و به سوی شعبات خود شعبات از پیش تعیین شدهاعزام شدند.

  اعضای هیئت های نظارت و اجرایی  انتخابات نیز ضمن حضور در شعبات اخذ رأی، اقدامات لازم را برای آماده سازی فضای داخلی شعبات به انجام رساندند تا رسماً کار اخذ رأی در ساعت ۸صبح آغاز شود.

  رصد وضعیّت شعبات اخذ رأی گویای حضور گسترده مردم در انتخابات است و پیش بینی می شود که این حضور با نزدیک شدن زمان انتخابات به ساعات پایانی خود، پر رنگ ترشود.

  لازم به اشاره است، همراه داشتن شناسنامه و شماره ملی برای اخذ رای ضروری و الزامی است.

  حوزه انتخابیه البرز، آبیک و قزوین ۳ کرسی در مجلس خبرگان رهبری و ۲ کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد.

  انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">