ندای البرز
یکشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۱۶ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12686
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۶
 •   
  هاشمی رفسنجانی:
  به رغم اينكه آيت‌الله هاشمي رفسنجاني تأكيد كرده است كه ليست انتخاباتي ندارد، اما مواضع اخير وي در جمع اصلاح‌طلبان در جماران گوياي واقعيت ديگري است.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، بر اساس فایل تصویری که از هاشمی در جمع اصلاح‌طلبان در ۳۰ بهمن ۹۴ منتشر شده است، وی ضمن درخواست از مردم برای رأی‌ دادن به لیست مشترک جریان اصلاح طلب و اعتدال، تعداد افراد صالح در رقابت انتخاباتی خبرگان را ۶۰نفر عنوان کرده است!

  وی ضمن حمایت آشکار از لیست اصلاح‌طلبان و حامیان دولت اذعان کرده است که: اصلاح‌طلبان و طرفداران دولت لااقل برای ۲۰۰ نماینده در سراسر کشور نامزد دارند. این در حالی است که وی پیش از این در اظهارنظری تند شورای را نگهبان را متهم کرده بود که با عملکردش انتخابات را غیررقابتی کرده است.

  هاشمی گفته است: «به‌رغم این همه رد کردن‌ها و بیرون کردن‌ها، اصلاح‌طلبان برای خبرگان هم بیش از ۶۰ نفر در سراسر کشور معرفی کرده‌اند و افراد صالح این‌قدر باقی مانده‌اند. » معنای این حرف این است که از مجموع ۱۶۶ نامزد حاضر در رقابت‌های خبرگان تنها ۶۰ نفر به زعم ایشان صالح هستند که متعلق به اردوگاه اصلاح‌طلبان هستند. هاشمی در عین حال اضافه کرده است: منتها افراد مشهوری که زود رأی می‌آورند کم هستند.

  وی در این زمینه هم مأموریتی را به اصلاح‌طلبان واگذار کرده و خطاب به آنها گفته است: این کار خود اصلاح‌طلبان و دیگران است که بروند افرادی را که نامدار نیستند، معرفی کنند. « اصلاح‌طلبان به مردم بگویند شما که می‌خواستید به ما رأی بدهید اکنون به این مثل من رأی بدهید. مانند همان کاری که من با آقای دکتر روحانی کردم. خیلی راحت کارش انجام شد. بعد ظرف یک هفته ایشان از سه چهار درصد یه دفعه رفت پنجاه و چند درصد. می‌شود و این کار را باید انجام بدهند. اگر بنا باشد احزاب درست کار کنند.»

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">