ندای البرز
دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۷:۴۱ 2018 Aug 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11333
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۱
 •   
  رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز خبر داد:
  رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز از برگزاری ۲۰ گفتمان دینی با موضوع نماز در مدارس و مساجد شهرستان البرز خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، حجت‌الاسلام حسینی با اعلام این خبر افزود: با عنایت به برگزاری اجلاس سراسری نماز در استان قزوین و لزوم برگزاری گفتمانهای دینی با موضوع نماز تعداد۲۰ گفتمان در مدارس و مساجد شهرستان البرز برگزار خواهد شد.

  وی ادامه داد: اطلاع‌رسانی صحیح و دقیق در خصوص برگزاری این اجلاس در اقصی نقاط استان قزوین موجب اشاعه فرهنگ نماز می‌شود.

  این مسئول عنوان کرد: بر اساس دستور العمل ارسالی، یکی از اهداف مهم برگزاری این اجلاس؛ تقدیر از دستگاه های برتر و فعالان عرصه نماز است و اضافه کرد: تقدیر از دستگاه های اجرایی شایسته تقدیر بر اساس ارزیابی سالیانه ستاد اقامه نماز، مدیر دستگاه موفق نمازی، دبیر ستاد اقامه نماز نمونه، امام جماعت نمونه نمازی دستگاه، مهد کودک نمونه نمازی، مدرسه نمونه نمازی، دانشگاه نمونه نمازی، بیمارستان نمونه نمازی شناسایی و همچنین معرفی و تجلیل از فعالان و خادمان نماز استان از دیگر برنامه های اجلاس سراسری نماز خواهد بود.

  حجت‌الاسلام حسینی با تاکید بر اثربخشی فعالیت‌ها در حوزه ترویج فرهنگ اقامه نماز اظهار داشت: عملکرد فقط بخشی از دستاورد‌ها بوده و اثر بخشی عملکرد از اهمیت بیشتری برخوردار است و دستگاه‌های فرهنگی نباید صرفا به ارائه آمار و ارقام بسنده کنند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">