ندای البرز
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۰۰ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12039
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۲
 •   
  رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز خبر داد:
  رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز از برگزاری جشنهای انقلاب در بیش از ۱۵۰ هیئت مذهبی این شهرستان خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، حجت‌الاسلام سید جلال حسینی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز از برگزاری جشنهای انقلاب در بیش از ۱۵۰ هیئت مذهبی این شهرستان خبر داد.

  وی با اعلام این خبر افزود: طی هماهنگی هایی که با مسئولین هیئات مذهبی انجام شده است، ۱۵۰ هیئت مذهبی این شهرستان آمادگی خود را جهت برگزاری با شکوه جشن های دهه فجر اعلام کردند.

  این مسئول افزود: برگزاری جشن های انقلاب در مساجد شهرستان، برگزاری گفتمان های دینی، گردهمایی هیئات مذهبی در دهه فجر و برگزاری محافل انس با قرآن کریم از جمله فعالیت های هیئات مذهبی در دهه فجر خواهد بود.

  حجت‌الاسلام حسینی ادامه داد: مردم و به ‌ویژه جوانان صحنه گردانان اصلی هیئت‌های مذهبی هستند و برگزاری برنامه‌های مناسب هیئت‌های مذهبی با محوریت مردمی به صورت خودگردان و با مدیریت خوب خادمین اهل بیت(ع) جای تقدیر و تحسین دارد.

  وی خواستار حمایت همه جانبه مسئولین از هیئت ها شده و عنوان داشت: با حمایت مسئولین و متولیان فرهنگی، هیئات مذهبی توسعه می یابند، مدیران فرهنگی باید از ظرفیت‌های مختلف هیئت ها مانند تبلیغات مذهبی مبلغین، توانایی اساتید قرآنی، مداحان و رابطین فرهنگی برای هدایت نسل جوان و تربیت دینی افراد جامعه استفاده نمایند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">