ندای البرز
چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۲:۲۳ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12242
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۱:۲۲
 •   
  رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز:
  رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز در همایش مشترک هیئات مذهبی، کانون بسیج مداحان و شعرای آئینی شهرستان گفت: با حضور در راهپیمایی 22 بهمن،بقای اسلام و انقلاب را تضمین کنیم.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، همزمان با فرارسیدن سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران؛ شب گذشته همایش مشترک هیئات مذهبی، کانون بسیج مداحان و شعرای آئینی شهرستان البرز در محل مسجد جوادالائمه(ع) شهر الوند برگزار شد

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز در این همایش گفت: رمزبقا و ماندگاری جمهوری اسلامی که ما را به قله های رفیع عزت، افتخار و پیروزی رساند، اسلامیت نظام،کار برای خدا و پیروی از ولایت مطلقه فقیه بود.

  حیدری ادامه داد: بحمدالله جمهوری اسلامی ایران توانسته است با پیروی از ولایت فقیه و آرمانهای شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، درطول سی و هفت سال ایستادگی و مقاومت در برابر زیاده خواهی های دشمنان قسم خورده، آرمانهای خود را در بسیاری از نقاط حساس و استراتژیک جهان ترویج و گسترش دهد.

  فرمانده سپاه شهرستان البرز خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی با رویکرد جدید نفوذ؛ به دنبال ازبین بردن روحیه استقامت و ایستادگی ملت ایران هستند، چرا که از وجود این روحیه انقلابی در مردم همیشه در صحنه و بصیر ایران، بیشترین ضربه را خورده اند.

  سرهنگ حیدری تصریح کرد: اگر می خواهیم ماندگاری انقلاب اسلامی را نهادینه کنیم، باید در تمامی صحنه های دفاع از انقلاب اسلامی بویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات آتی، حضور حداکثری داشته باشیم.

  در ادامه این همایش حجت الاسلام والمسلمین سیدجلال حسینی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز نیز در سخنانی ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: یکی ازمهمترین عواملی که باعث شد انقلاب ما به پیروزی برسد؛ اطاعت و پیروی بی چون و چرا از ولی فقیه بود.

  حسینی تصریح کرد: رعایت تقوای الهی، پیروی از رهبری عادل، مدبر و شجاع و حضور همه مردم درصحنه، از عوامل مهم پیروزی انقلاب اسلامی بود.

  رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان البرز اظهار داشت: امدادهای غیبی پروردگار در وقایع و حوادث گوناگونی که دشمنان اسلام برای انقلاب اسلامی ایجاد کرده بودند، ما را به اهداف وآرمانهایمان رساند.

  حسینی افزود: خداوند در واقعه طبس که آمریکائیها میخواستند کار ملت ایران و نظام اسلامی نوپای ایران را یکسره کنند، به وعده ی خود عمل کرد که این پاداش مقاومت وایستادگی ملت ایران بود.

  این مسئول با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری تصریح کرد: همه ما باید در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات حضوری حداکثری داشته و یکبار دیگر از این امتحان سرنوشت ساز؛ سربلند بیرون بیاییم و بقای اسلام و انقلاب را با توکل و اعتماد به خدا و وعده های او تضمین کنیم.

  رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان البرز نیز در ادامه همایش مشترک هیئات مذهبی شهرستان، کانون بسیج مداحان و شعرای آئینی  تصریح کرد: مسجد محوری درهمه ی برنامه های فرهنگی و فعالیت های هیئات مذهبی مد نظرماست و این مهم را بارها به هیئت ها تاکید کرده ایم.

  اسماعیل پور ادامه داد: مسجد اولین خواستگاه انقلاب اسلامی و پایگاه اصلی مبارزه با علیه رژیم طاغوت بود.

  وی با اشاره به اینکه اولین جرقه های مبارزه با نظام شاهنشاهی در ایام عزاداری محرم و صفر زده شد اضافه کرد: باید مراقب نفوذ دشمن در بی اثرکردن هیئات مذهبی در پیشبرد اهداف انقلاب باشیم.

  رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان البرز توجه به برپایی نماز را یکی از اهداف اصلی هیئات مذهبی عنوان کرد و بیان داشت: گریه برای مصائب های اهل بیت (ع) باید نتیجه داشته باشد و در راستای اثربخشی قراربگیرد، زیرا خروجی هیئات مذهبی و تلاش مداحان درتبیین اهداف اهل بیت (ع) و ستایشگری آن بزرگواران، باید اقامه ی نماز و تقید به این واجب الهی باشد.

  اسماعیل پور خاطر نشان کرد: شور حسینی بدون شعور حسینی بی اثراست، شور و هیجان درایام عزاداری و همچنین ایام شادی اهل بیت (ع) قابل تحسین است، اما این شور بدون شعور، معرفت و شناخت نسبت به اهداف حضرات معصومین (علیهم السلام) هیچ فایده ایی ندارد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">