ندای البرز
پنج شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۰:۲۶ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11678
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۷
 •   
  رئیس اداره دامپزشکی شهرستان البرز خبر داد:
  رئیس اداره دامپزشکی شهرستان البرز گفت: این اداره در ایام‌الله دهه مبارک فجر اقدام به ارائه‌ خدمات رایگان به مناطق روستایی محروم می‌کند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، علی آقاجان‌نیا معلم گفت: ارائه خدمات رایگان دامپزشکی به مناسبت دهه مبارک فجر در سطح استان قزوین برنامه‌ریزی شده است که در همین راستا اداره دامپزشکی شهرستان البرز در ایام‌الله دهه مبارک فجر، اقدام به ارائه‌ خدمات رایگان به مناطق روستایی محروم می‌کند.

  وی افزود: این اداره در نظر دارد تا در این روزهای پر خیر و برکت نسبت به ارائه‌ خدمات رایگان در سطح یکی از روستاهای محروم این شهرستان اقدام کند.

  رئیس اداره دامپزشکی شهرستان البرز بیان کرد: هرساله این اداره اقدام به خدمات‌رسانی رایگان به روستاها می‌‌کند و اکنون این اداره در نظر دارد تا در همین راستا و حرکت در مسیر دستیابی به اهداف عالیه‌ نظام مقدس جمهوری، در ایام الله دهه‌ مبارک فجر روستای باورس را زیر پوشش این خدمات‌رسانی قرار دهد.

  معلم در رابطه با چگونگی خدمت‌رسانی‌ها عنوان کرد: از جمله این خدمات می‌توان به برگزاری کلاس‌های آموزشی برای روستائیان با هدف ارتقای وضعیت بهداشتی در امور مربوط به بهداشت دام و طیور، ارائه‌ مشاوره به روستائیان در راستای فعالیت‌های دام‌پروری و یا پرورش طیور، سم‌پاشی دام‌ و جایگاه‌های نگهداری دام، واکسیناسیون دام‌های روستایی و معاینه‌ دام‌های بیمار اشاره کرد که تمام خدمات ارائه شده رایگان است.

  منبع: روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان البرز

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">