ندای البرز
یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۰۸ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12081
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۹
 •   
  رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان البرز خبر داد:
  1700 نسخه کتاب از سوی کانون پرورش فکری کودک و نوجوان و بخشداری محمدیه به اداره کتابخانه های شهرستان البرز اهدا گردید تا در سطح کتابخانه های شهرستان توزیع شود.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان البرز در مصاحبه با خبرنگار ندای البرز گفت: در روزهای آغازین اجرای طرح گلریزان کتاب در سطح شهرستان البرز، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و بخشداری بخش محمدیه تعداد ۱۷۰۰ جلد کتاب را به اداره کتابخانه های شهرستان البرزاهداء کردند.

  حیدری افزود: به دنبال تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص بسیج همگانی دستگاهها در امر ترویج فرهنگ مطالعه و پیرو دستورالعمل سرپرست فرمانداری البرز مبنی بر اجرای طرح گلریزان کتاب در جهت تامین منابع کتابخانه های شهرستان البرز، ۱۵۰۰ نسخه کتاب به ارزش صدمیلیون ریال ویژه رده های سنی کودک و نوجوان از سوی کانون پرورش فکری کودک و نوجوان بخش محمدیه به اداره کتابخانه های شهرستان البرز اهدا گردید تا در سطح کتابخانه های شهرستان توزیع شود.

  وی ادامه داد: پیرو اجرای طرح گلریزان کتاب و همزمان با آغاز دهه فجر تعداد ۲۰۰ نسخه کتاب نیز از سوی بخشدار شهرمحمدیه به کتابخانه یادگار امام(ره) اهداء شد.

  این مسئول اظهار داشت: شهرداریهای شهرهای سطح شرستان نیز با نصب بنر در سطح شهرها نسبت به این طرح اطلاع رسانی نموده اند و اضافه کرد: طرح گلریزان کتاب به پیشنهاد رضا عسگری سرپرست فرمانداری در جهت تامین منابع کتابخانه های شهرستان البرز اجرایی شده است.

  حیدری خبر داد: از ابتدای دهه مبارک فجر تمامی شهروندان شهرستان البرز میتوانند بصورت نیم بها عضو کتابخانه های شهرستان البرز شده و از تمامی امکانات کتابخانه ها بهره مند گردند که این طرح نیز تا ۲۲ بهمن ماه ادامه خواهد داشت و خاطر نشان کرد: به مناسبت ایام الله دهه فجر، جریمه تأخیر کتب امانتی نیز بصورت کامل بخشیده می شود که تمامی اعضاء می توانند عودت کتب امانتی از  بخشودگی کامل جرایم برخوردارشوند.

  IMG_1496

  رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان البرز برگزاری کلاس قصه گویی برای خردسالان با مضمون انقلاب، مسابقات کتابخوانی، نقاشی، نقدکتاب و نشست کتابخوان ویژه خردسالان و کودکان، دیدار با خانواده معزز شهدا و افتتاح بخش مرجع و استان شناسی در کتابخانه دهخدا را از جمله دیگر برنامه های  نهاد کتابخانه های شهرستان البرز در ایام الله دهه مبارک فجر دانست.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">