ندای البرز
یکشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۷:۳۲ 2018 Feb 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 21854
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
 •   
  هر دم از این سفر بری می رسد
  کارگران اخراجی چند شرکت تولیدی در قزوین در اعتراض به تعدیل نیرو و اخراج کارگران شرکت‌های تولیدی و بیکار شدنشان همزمان با سفر رئیس جمهور به قزوین ظهر امروز در مقابل درب استانداری قزوین تجمع کردند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای البرز در شهرستان البرز ، کارگران اخراجی چند شرکت تولیدی در قزوین در اعتراض به تعدیل نیرو و اخراج کارگران شرکت‌های تولیدی و بیکار شدنشان همزمان با سفر رئیس جمهور به قزوین ظهر امروز در مقابل درب استانداری قزوین تجمع کردند.
  این شرکت‌ها شامل فرنخ، نازنخ، کنتورسازی و چند شرکت دیگر هستند که از کار بیکار شده‌اند و به دلیل اخراج و عدم پرداخت مطالبات چند ماهه خود، مقابل استانداری تجمع کردند.
  این کارگران خواستار رسیدگی به اوضاع پیش آمده و تحقق وعده‌های مسؤولان شدند.
  یکی از این کارگران اظهار داشت: به ما قول اشتغال و پرداخت معوقاتمان را دادند اما امروز پس از گذشت ماه‌ها، نه تنها قول اشتغال انجام نشده، بلکه به دلیل چند سال بیکار بودن هنوز هیچ هزینه‌ای بابت معوقات به ما پرداخت نشده است.
  همچنین دیگر از تجمع‌کنندگان گفت: امروز که رئیس دولت به شهرمان سفر کرده، ما خواستار رسیدگی از سوی خود ایشان هستیم چراکه هیچ یک از وعده‌های مدیران دولت، محقق نشده و کسی پاسخگو نیست.
  انتهای پیام /
  لید: کارگران اخراجی چند شرکت تولیدی در قزوین در اعتراض به تعدیل نیرو و اخراج کارگران شرکت‌های تولیدی و بیکار شدنشان همزمان با سفر رئیس جمهور به قزوین ظهر امروز در مقابل درب استانداری قزوین تجمع کردند.

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">