ندای البرز
شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۲۲ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 13131
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۹
 •   
  رئیس ستاد انتخابات استان قزوین:
  رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: مردم فهیم و ولایتمدار استان قزوین بعنوان بخشی از پیکره کشور عزیزمان ایران که همواره از پیشتازان عرصه های حضور بودند با حضور پرشور خود در انتخابات تجدید پیمان دوباره با آرمان های امام و رهبری بستند.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، ایوب رحیمی، معاون سیاسی و امنیتی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان با صدور پیامی از عموم مردم و دست اندرکاران برگزاری انتخابات ۷ اسفندماه در استان قزوین تقدیر و تشکر به عمل آورد.متن کامل پیام نامبرده بدین شرح است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  دراین پیام آمده است: حمد و سپاس پروردگار سبحان را که یک بار دیگر ملت ایران در فرازی سرنوشت ساز و از امتحانی بزرگ، سربلند بیرون آمد و به جهانیان فهماند، مردم علی رغم مشکلات به انقلاب اسلامی و رهبری عزیز آن عشق می ورزند.

  در این میان مردم فهیم و ولایتمدار استان قزوین بعنوان بخشی از پیکره کشور عزیزمان ایران که همواره از پیشتازان عرصه های حضور بودند با شور و شعور زایدالوصف و آگاهانه ۷ اسفند ۱۳۹۴ را به روز بزرگ خود تبدیل نمودند تا با تجدید عهد و پیمان با آرمان های امام (ره) و شهدای گرانقدر و لبیک به فرمان مطاع رهبر فرزانه انقلاب نوید بخش مجد و عظمت نظام و انقلاب باشند.

  در ادامه این پیام آمده است: به این منظور از آحاد مردم شریف استان به خاطر حضور پرشور، بانشاط و آگاهانه خود و از کلیه عوامل و دست اندرکاران برگزاری انتخابات اعم از فرمانداران و بخشداران، عوامل اجرایی،نظارت،بازرسی، انتظامی و امنیتی، احزاب و تشکل های سیاسی، ائمه جمعه و جماعات، رسانه های جمعی، صداو سیما، اصناف و اقشار مختلف مردم که با مشقت و تلاش بی شائبه و شبانه روزی خود زمینه حضور پرشور و حداکثری مردم و امکان برگزاری انتخاباتی پرشور، قانونمند و سالم را فراهم نمودند، تقدیر و تشکر به عمل می آید.

  امید است این حضور حماسی و حداکثری که با چاشنی آگاهی و بصیرت توأم بوده همواره و در کلیه صحنه های سیاسی ساری و جاری باشد و همچنان شاهد استمرار عزت و سربلندی میهن عزیزمان باشیم.

  “ایوب رحیمی-معاون سیاسی و امنیتی استانداری و رییس ستاد انتخابات استان”

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">