ندای البرز
دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۱۴ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 13197
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۳
 •   
  رئیس ستاد انتخابات شهرستان البرز:
  رئیس ستاد انتخابات شهرستان البرز ضمن تشریح بخشی از عملکرد این ستاد در برگزاری انتخابات هفتم اسفند ماه گفت: حضور گسترده مردم، سیاسیون، احزاب و گروه های مختلف در انتخابات؛ مقبولیت و اقتدار نظام را در داخل و خارج از کشور نمایان کرد.

  رئیس ستاد انتخابات شهرستان البرز در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، ضمن تسلیت ایّام سوگواری حضرت زهراء(س) به تشریح بخشی از عملکرد این ستاد در برگزاری انتخابات هفتم اسفند پرداخت و گفت: برابر تصریح شفاف قانون در مدت مشخص شده افرادی به عنوان معتمدین شهرستان انتخاب شدند که با حضور هیئت نظارت و در فضایی آرام و بدون هرگونه تنش، انتخاباتی در بین نفرات حاضر انجام شد تا هفت نفر اعضای اصلی از بین معتمدین محلی مشخص شوند  تا در روند اجرای انتخابات همکاری و نظارت داشته باشند.

  نصیری افزود: مکاتبات بسیاری با هیئت نظارت انجام و تلاش شد تا ضمن همکاری تنگاتنگ، امکانات مورد نیاز آنان برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات فراهم شود.

  نصیری عنوان کرد: کلیه اقدامات پیش از انتخابات بصورت الکترونیکی و بازمانبندی تعیین شده انجام گرفت تا ستاد انتخابات شهرستان هیچ کار عقب افتاده ایی برای برگزاری انتخابات نداشته باشد.

  وی ادامه داد: هیئت بازرسی  انتخابات شهرستان البرز نیز با معرفی ۳ نفر به استانداری تعیین شد که این هیئت  جزء بهترین بازرسان استان بوده و وظایف خود را بصورت منظم به انجام رسانده اند.

  معاون فرماندار شهرستان البرز بیان داشت: مطابق قانون و دستورات استاندار محترم، هماهنگی های لازم برای حضور نمایندگان نامزدها در شعبان اخذ رأی نیز به عمل آمد تا نمایندگان نامزدها در شعبات سیار و ثابت شهرستان، تا پایان شمارش آراء و تنظیم صورتجلسه حضور داشته باشند.

  photo_2016-02-26_13-28-08

  این مقام مسئول خاطر نشان کرد: از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری کمیته های متعددی نظیر کمیته آموزش، حقوقی، اطلاع رسانی، دبیرخانه، فناوری اطلاعات، اجرایی و پشتیبانی تلاش کردند تا برگزاری انتخابات به نحو شایسته ایی انجام شود.

  نصیری ادامه داد: مکاتبه با ادارات، برگزاری کلاس های آموزشی برای عوامل اجرایی، بازرسی از شعبات تعیین شده پیش از فرارسیدن روز انتخابات، اطلاع رسانی قوانین حقوقی به مردم، هماهنگی برای دریافت امکاناتی نظیر خودرو، نیروی انسانی، دریافت سیستم های رایانه ایی رومیزی(لب تاپ)، طبخ و توزیع غذا و تهیه لوازم مورد نیاز برای شعبات اخذ رأی و ستاد انتخابات از جمله اقداماتی بوده که توسط کمیته های ستاد انتخابات شهرستان صورت گرفته است.

  سرپرست بخشداری مرکزی شهرستان البرز برگزاری جلسات ستاد انتخابات، دریافت و توزیع تعرفه های انتخاباتی  با حضور اعضای هیئت نظارت و نیز اجرای مصوبات ستاد را از جمله اقدامات کمیته اجرایی انتخابات ب رشمرد وادامه داد: حضور مناسب کمیته امحاء تبلیغات  در سطح شهرستان نیز موجب شد تا تخلفات کمی را شاهد باشیم که اندک تخلفات موجود نیز با پیگیری های صورت گرفته مرتفع شد.

  نصیری ارائه خدمات یکسان به تمامی نامزدهای انتخاباتی را از جمله سیاست های ستاد انتخابات شهرستان البرز در طول مدت برگزاری انتخابات دانست و افزود: با توجه به محدودیت اکیپ های نظارت، مقتضیات قانونی و انتظار همه نامزدها، تلاش کردیم تا در برخورد با تبلیغات غیر قانونی، نهایت سرعت عمل و رعایت قانون را ملاک قرار دهیم.

  وی ابراز داشت: کلیه دستگاه های خدمات رسان نیز یکروز قبل از انتخابات در حالت آماده باش بودند و در مسیر های صعب العبور شهرستان نظیر جاه منتهی به روستای چاله اکیپ راهداری برای سهولت دسترسی به روستا حضور داشته اند.

  رئیس ستاد انتخابات شهرستان البرز اظهار داشت: هزینه اجرای انتخابات بسیار بالاست، بگونه ایی که هر شعبه اخذ رأی بیش از ۱ میلیون تومان هزینه خواهد داشت که بخشی از این هزینه ها از طریق اعتبارات مربوطه و بخشی دیگر نظیرنیروی انسانی و تجهیزات سخت افزاری  از محل ادارات موجود در سطح شهرستان تأمین شد.

  photo_2016-02-26_13-27-56

  این مقام مسئول بیان داشت: از آنجایی که امکان سرکشی و بررسی وضعیت تمامی شعبات وجود نداشت، با تقسیم بندی تمامی شعبات شهرستان به ۱۳ منطقه، افرادی به عنوان مسئول همانگی منطقه در نظرگرفته شدند که ضمن بررسی شعبات بر اساس چک لیست مربوطه، مشکلات موجود را نیز به ستاد انتخابات منتقل کردند تا در سریع ترین زمان ممکن مرتفع شوند.

  نصیری اضافه کرد: همه کارکنان فرمانداری و اعضای ستاد انتخابات شهرستان قبل از برگزاری انتخابات تا چند روز پس از آن به صورت شبانه روزی در حال انجام امورات محوله بودند تا روند اجرای انتخابات بدون هرگونه مشکلی پیگیری شود.

  رئیس ستاد انتخابات شهرستان البرز در خاتمه ضمن تقدیر از حضور حماسی مردم شهرستان البرز در انتخابات هفتم اسفند ماه خاطر نشان کرد: حضور گسترده مردم، سیاسیون، احزاب و گروه های مختلف  در انتخابات؛ ضمن ایجاد امنیّت پایدار، مقبولیت و اقتدار نظام را در داخل و خارج از کشور نمایان کرد و به جهانیان نشان داد که ملت ایران همواره پشتیبان مقام معظم رهبری و  نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">