ندای البرز
یکشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۵:۲۱ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 19032
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۰
 •   
  یادداشت روز:
  در روزگار غریبی زندگی می کنیم. روزگاری که شهر الوند با دراختیار داشتن ظرفیتی مناسب در اکثر حوزه های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی، کاسه "چه کنم؟ چه کنم؟" به دست گرفته و در اوج مظلومیت، فریاد خود را در حنجره دفن می کند.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز در روزگار غریبی زندگی می کنیم. روزگاری که شهر الوند با دراختیار داشتن ظرفیتی مناسب در اکثر حوزه های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی، کاسه “چه کنم؟ چه کنم؟” به دست گرفته و در اوج مظلومیت، فریاد خود را در حنجره دفن می کند.
  شهری که به واسطه حضور واحدهای صنعتی متعدد می توانست با بهره گیری از یک برنامه هدفمند و اصولی، چرخ های اقتصاد شهری را به گردش دربیاورد و شهروندان خود را به سطح معقولی از رفاه و آسایش برساند، امروز در پس پرده اعمال لابی های پیدا و پنهان برخی افراد، رنگ ناکامی به چهره گرفته و درجا می زند.
  اینکه این افراد با چه منطقی از رانت یک پست، پلی برای خوشبختی خود می سازند و بی توجه به امروز و فردای خاکستری جوانان این شهر، آینده ای رنگارنگ را برای اطرافیان شان ترسیم می کنند سوالی است که در طی سالهای اخیر بارها اذهان عمومی را درگیر خود کرده است.
  مردمی که در تمامی عرصه ها، وفاداری شان به انقلاب و شهدا را به اثبات رسانده اند و در پیروی از منویات ولایت مطلقه فقیه ذره ای شک به دل خود راه نداده اند، انتظار دارند که عدالتی برگرفته از سیر و سلوک مولای متقیان در شریان های شهر جاری گردد و هرکس به اندازه توان و شایستگی اش به دستمزد و پاداش برسد و لکه رانت و لابی و پارتی بازی از چهره شهر زدوده شود.
  امروز رانت خواری برخی افراد دلیلی شده تا جوانان و نخبگان الوندی با بی رمقی به نظاره سیر تحولات شهر بنشینند و نا امید از آینده، عطای حضور در موطن خود را به لقایش ببخشند و راهی دیاری دیگر شوند.
  جوانانی که هر کدام می توانند بسته به توانمندی و تخصصی که دارند گوشه ای از امور شهری را به دست بگیرند و با تعصبی مثال زدنی فردایی درخشان را برای نام الوند به ثمر برسانند، در حال حاضر انگیزه کافی برای ورود به میدان کار و مدیریت ندارند و رانت و لابی برخی را اصلی ترین دلیل نا امیدی خود می نامند.
  گرفتن پست در مدیریت یک شهر می تواند فرصتی باشد تا در چارچوب یک کار جمعی، استعدادهای خرد و کلان این خطه شکوفا گردد و با حضور همه افرادی که دل در گرو توسعه و پیشرفت این شهر دارند، می توان الوندی به مراتب آبادتر از امروز را تحویل نسل بعدی داد.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">