ندای البرز
شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۳:۴۴ 2018 Mar 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 3313
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۱
 •   
  عضو شورای عالی استانها:
  سلمانی بیان داشت:اگر دولت برای رفع خواسته های مردم تلاش کند، قطعاً مردم بیش از گذشته در میدان عمل حضور خواهند داشت و باید راهکارهای همراهی و همدلی مردم در عرصه های مختلف کشور تببین شود.

  میکائیل سلمانی عضو  شورای عالی استانها در مصاحبه ایی با پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید گفت: برای تحقق شعار سال، برخی از وظایف بردوش دولت و برخی دیگر برعهده مردم است که مسئولین کشور باید اجرای دقیق وظایف پیش بینی شده درقانون را سرلوحه کار خود قرار داده  و برای ارائه خدمات بهتر به مردم تلاش مضاعفی داشته باشند.

  رئیس کمسیون حقوقی شورای شهر محمدیّه اظهار داشت: اگر دولت وظایف خود را به نحو احسن انجام داده و برای رفع خواسته های مردم تلاش کند، قطعاً مردم بیش از گذشته در میدان عمل حضور خواهند داشت و باید راهکارهای همراهی و همدلی مردم در عرصه های مختلف کشور تببین شود و ادامه داد: دولت میتواند برخی از وظایف خود را به مردم و بخش خصوصی  واگذار کند تا ضمن کاهش تصدی گری ، بتواند گام های موثر و مثبتی را برای اجرای برنامه های خود بردارد.

  سلمانی افزود:ما مردم خوبی داریم که درتمامی صحنه ها با هوشمندی و آگاهی حضور دارند و تاکنون وظیفه خود را به نحو احسن انجام داده اند، اما امسال می توانند با حضوری فعال و پرشور تراز گذشته، مسئولین کشور را در راه نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همراهی کنند.

  وی شرکت در انتخابات سال جاری و عدم استفاده از تولیدات خارجی و خرید کالای ایرانی را از نمونه های همراهی و همدلی مردم برای رونق اقتصادی کشور دانست و خاطر نشان کرد: مردم می توانند با ارائه پیشنهادات و انتقادات سازنده خود، در کنار مسئولین جامعه بوده و برای رفع مشکلات موجود همراه باشند.

  رئیس کمیسیون حقوقی شوراهای کشور در خصوص شرط تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در موضوع اقتصاد مقاومتی بیان داشت: در ابتدا باید اقتصاد مقاومتی به نحو  مناسبی  تعریف  و  تبیین شود تا یک شهروند یا روستایی بداند، در بعد اقتصاد مقاومتی چه اقداماتی را می تواند انجام دهد تا اقتصاد خانواده خود را تأمین نموده و به خودکفایی برسد، که راه اندازی و حمایت کارگاه های کوچک خانگی توسط دولت و صرفه جویی در مصرف منابع انرژی توسط مردم، می تواند قدمی برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در کشور و کاهش اتکا به خارج باشد و اعلام کرد: در شورای عالی استانها نیز طرح هایی در این خصوص مطرح و برای تصویب به مجلس شورای اسلامی ارسال شده است .

  عضو شورای اسلامی شهر محمدیّه تصریح کرد: باید با اتحاد و همدلی برای اجرایی شدن فرمایشات مقام معظم رهبری و رسیدن به چشم انداز ۲۰ساله  تلاش کرده و بتوانیم کشوری پیشرفته در منطقه خاورمیانه و جهان باشیم که در برخی از عرصه ها به این مهم دست پیدا کرده ایم.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">