ندای البرز
یکشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۸:۱۷ 2018 Mar 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 3162
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۱
 •   
  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام رضا (ع) در جمع زائران راهیان نور :
  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام رضا (ع) شهرستان البرز گفت: راهیان نور نشان می‌دهد که ملت ایران همچنان آمادگی ایستادگی و دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی را دارد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، علیرضا حیدری عصر امروز در جمع زائران کاروان راهیان نور شهرستان البرز اظهار کرد: حرکت به سوی معنویت و سیر الی الله مهم‌ترین توشه کاروان راهیان نور خواهد بود.

  وی تصریح کرد: حضور در مناطق عملیاتی جنوب زمینه اصلاح نفس و حرکت به سوی کمال انسان است تا ما بتوانیم با تأسی از سیره عملی زندگانی شهدای هشت سال دفاع مقدس و پیروی از راه حقیقت ایثارگری و شهادت گام در مسیر حرکت انقلاب اسلامی بگذاریم.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام رضا (ع) شهرستان البرز بیان کرد: عرصه دفاع مقدس عرصه‌ای بزرگ برای شکوفایی استعدادها و حضور جوانانی بود که مخلصانه دل در گرو انقلاب داشته و با پیروی از فرامین امام خمینی (ره) ایثارگرانه و بدون هیچ چشم‌داشتی فداکارانه در راه انقلاب و دفاع از ارزش‌های اسلامی در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کردند.

  وی گفت: زائران اردوهای راهیان نور امروز و در روزهای ابتدایی سال نو پرشور در مناطق عملیاتی جنوب حضور پیدا کرده و این حضور را در معرض نمایش می‌گذارند تا همگان به ویژه دشمنان نظام اسلامی بدانند که مردم انقلابی ایران همچون گذشته و مانند هشت سال دفاع مقدس آماده‌اند در راه دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های دینی جان خود را فدا کنند.

  حیدری خاطرنشان کرد: رزمندگان انقلاب اسلامی و جوانان رشدیافته در دل انقلاب شجاعانه در عملیات‌های تاکتیکی بی‌نظیری که حتی امروز هم در بسیاری از مراکز نظامی دنیا به بررسی آن عملیات‌ها می‌پردازند برای دفاع از خاک میهن اسلامی جهاد کردند و با کم‌ترین امکانات نظامی دشمن خبیث بعثی تا دندان مسلح را به زانو کشاندند.

  وی افزود: شهادت یعنی ولایتمداری و پیروی از ولایت مطلقه فقیه که ادامه مسیر رسالت الهی است و امروز نیز مانند گذشته جوانان ما با حضور پرشور خود در اردوهای زیارتی راهیان نور اثبات کرده‌اند که اگر امروز هم دشمنان ما بخواهند حماقتی کرده و یا خود را برای نابودی و اضمحلال خود آماده کنند جوانان ما با قدرت در برابر آنها ایستادگی و مقاومت خواهند کرد.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام رضا (ع) شهرستان البرز در پایان گفت: حضور در اردوهای راهیان نور و در مناطق عملیاتی جنوب و یادمان شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس موجب خواهد شد تا مردم سختی‌ها و مشکلات شب‌های عملیات‌های جنگ و ایثارگری رزمندگان، جانبازان و آزادگان جنگ تحمیلی را به خوبی و از نزدیک لمس کنند و با این امر یاد و خاطره شهیدان را زنده نگه دارند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">