ندای البرز
شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۷:۳۹ 2018 Aug 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 21746
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۳
 •   
  فرماندار البرز:
  فرماندار البرز گفت: نامگذاری سالجاری از سوی مقام معظم رهبری بیانگر نگاه حمایتی ایشان به وضعیت عموم جامعه است.
  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز رضا عسگری فرماندار شهرستان البرز در جلسه شورای اداری شهرستان البرز گفت: نامگذاری سال ١٣٩۶ از سوی مقام معظم رهبری بیانگر نگاه حمایتی ایشان به وضعیت عمومی جامعه است.

  وی ادامه داد: راه اندازی و احیاء٣ واحد صنعتی و تولیدی در شهرستان البرز، تحقق ٩١ درصدی اشتغال تعهد شده در شهرستان، تلاش برای احیاء واحدهای صنعتی با پرداخت وامهای بهین یاب در حوزه صنعت و تسهیلات کم بهره در سال گذشته از اقدامات موثر دولت یازدهم در جهت رونق اشتغال بوده و با نامگذاری سالجاری می بایست جهشی در این زمینه بوجود آمده و این تلاش بصورت مستمر ادامه یابد.

  فرماندار البرز بیان کرد: لازمه تحقق این برنامه ها نگاه جامع ، عالمانه و دانش محور در حوزه صنعت ، تولید و اشتغال است.

  عسگری تاکید کرد: حمایت از اشتغال می بایست در سه بخش وظیفه دولت و حاکمیت ، مردم و تولیدکنندگان مورد بررسی قرار گیرد که تحقق ان از سوی دولت مستلزم کنترل ورود کالای قاچاق، احیا تولید و صنعت که تا حد زیادی محقق شده است ، وظیفه مردم در خرید کالای ایرانی و حمایت از تولید داخلی و وظیفه تولیدکنندگان نیز در افزایش کیفیت کالای تولیدی است .

  فرماندار شهرستان البرز در پایان به صدور مجوز راه اندازی پایانه صادراتی تولید میوه در شهرستان البرز و ایجاد منطقه ویژه اقتصادی اشاره نمودو گفت: این اقدامات تماما”در جهت افزایش جذب سرمایه گذار و توسعه اشتغال در شهرستان ، رونق صادرات و تجارت در حوزه کشاورزی و حرکت در مسیر توسعه صورت گرفته است.

  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">