ندای البرز
جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۲۰:۳۷ 2018 Mar 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 3137
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۵
 •   
  فرمانده پلیس راه مازندران به تسنیم خبر داد :
  فرمانده پلیس راه مازندران با بیان اینکه میزان سفرها در محورهای مواصلاتی شمال کشور در آستانه نوروز امسال با رشد ۸ درصدی مواجه بوده است، گفت: اکنون محورهای مواصلاتی مازندران با ترافیک نیمه سنگین مواجه است.

  پایگاه خبری،تحلیلی ندلی البرز به نقل از تسنیم،سرهنگ پاسدار جعفر محمدنژاد اظهار داشت: هم اکنون محورهای مواصلاتی مازندران شاهد تردد نیمه سنگین و پرحجم خودرویی است.

  وی افزود: تردد خودرو در محور هراز با ترافیک نیمه‌سنگین و سنگین مواجه بوده ‌و تردد در این مسیر به کندی صورت می‌گیرد.

  فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به لغزنده بودن محورهای مواصلاتی استان، از رانندگانی که قصد تردد در محورهای کوهستانی استان را دارند، خواست تا با زنجیر چرخ تردد کنند.

  محمدنژاد با بیان اینکه تردد خودروها در محور سوادکوه از حالت سنگین به نیمه روان درآمده است، افزود: تردد خودروها در محور کندوان به صورت نیمه‌سنگین گزارش شده است.

  وی با اعلام اینکه هم اکنون مسافران وارد شهرها  و روستاهای استان شدند، گفت: میزان سفرها در محورهای مواصلاتی شمال کشور در آستانه نوروز امسال با رشد ۸ درصدی مواجه بوده است.

  فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به صاف بودن دمای هوا در شهرهای مرکزی مازندران، افزود: تردد خودروها در محورهای درون شهری استان روان و نیمه روان گزارش شده است.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">