ندای البرز
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۴۱ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11088
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۹
 •   
  با حضور بیش از 100 ورزشکار،
  رقابت‌های ووشوی قهرمانی و انتخابی تیم ووشوی استان قزوین برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی کشور با حضور بیش از یکصد ورزشکار در اقبالیه برگزار شد.

  رقابت‌های ووشوی قهرمانی و انتخابی تیم ووشوی استان برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی کشور در حالی در اقبالیه برگزار شد که بیش از یکصد ورزشکار در هشت وزن در دو بخش ساندا و تالو برای عضویت در ترکیب نهایی تیم ووشوی این استان برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی کشور به مصاف رقبای خود رفتند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، با توجه به اینکه یکی از اهداف برگزاری این رقابت ها انتخاب تیم ووشوی استان قزوین برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی کشور بود، وشو کاران استان با سطح بالایی از آمادگی در این مسابقات حضور یافته پیدا کردند.
  در بخش ساندا و در رده سنی جوانان امیرحسین بیگدلی، محمد کردی، امیرحسین حسینی، یونس مهرعلیان و افشین حسن‌زاده بودند که موفق شدند با برتری مقابل رقبای خود عناوین نخست را کسب کنند.
  همچنین در رده سنی بزرگسالان نیز علی محمدی، مجید خلیلی، محسن شهبازی، امید محمدخانلو و مجتبی نورمشرفی توانستند عناوین برتر را از آن خود کنند.

  در بخش تالوی مسابقات نیز محسن یاحقی و محمدمانی صانعی در رده نوجوانان، علیرضا اکبرحلوایی در رده جوانان و شاهین باجلا ، سعید ایوبی و مهدی کامران‌پور نیز در بزرگسالان حائز رتبه‌های نخست شدند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">