ندای البرز
چهارشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۰:۳۸ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 21873
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۱
 •   
  حجت‌الاسلام رئیسی در جمع مردم یزد:
  کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: فقر، بیکاری، بی‌شغلی، خجلت سرپرست خانواده زیبنده این کشور نیست و با عزمی راسخ و مدیریت انقلابی، می‌توان ساختارهای ایجاد کننده فساد را شناسایی و برخورد کرد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با حضور در استان یزد در جمع مردم این استان طی سخنانی اظهار داشت: فقر، بیکاری، بی‌شغلی، خجلت سرپرست خانواده زیبنده این کشور نیست. فساد اداری زیبنده این نظام مقتدر نیست.

  حجت الاسلام رئیسی ادامه داد: بدون شک کشوری که هشت سال مقاومت کرده و در حوزه های مختلف هوا و فضا و موشکی و در مساله علم و فناوری و نانو حرف اول را می زند می تواند یک نظام اداری را بدون هر گونه فساد رقم بزند، دولت اسلامی موظف است زمینه های رشد و کرامت انسان را مهیا کند.

  کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: با عزمی راسخ و مدیریت انقلابی، می توان ساختارهای ایجاد کننده فساد را شناسایی و برخورد کرد.

  وی با بیان اینکه من رقیب این و آن نیستم، بنده رقیب فقر و بیکاری در کشور هستم افزود: وضعیت و شرایط کشور به لحاظ پولی و نظام بانکی نگران کننده است.

  رئیسی همچنین خاطرنشان کرد: دانشگاه این استان از بهترین ها است و می توان مبتنی بر نیروی انسانی و ذخایر کشور وضعیت را به نفع مردم تغییر داد.

  انتهای پیام/ /

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">