ندای البرز
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۳:۱۶ 2018 Feb 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20495
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۸
 •   
  معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین در شورای اداری شهرستان البرز عنوان کرد:
  نقشی که در قانون اساسی برای مردم در نظر گرفته شده است نشات گرفته از این واقعیت است که همبستگی و وحدت کلمه برای انقلاب از ویژگی های مهم آن است.

  به گزارش پایگاه خبری ندای البرز شهرستان البرزسید سعید شاهرخی در جلسه شورای اداری که صبح امروز در سالن اجتماعات فرمانداری شهر الوند برگزار شد با تبریک ایام یوم الله دهه فجر اظهار داشت :رژیم طاغوت با وابستگی هایی که به کشورهای غربی داشت ،آزادی های ایران را سلب کرده بود و توانمندی های مردم ایران را گرفته بود.
  وی بااشاره به رمز پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد:امام راحل برای پیروزی این انقلاب به جز خداوند به کسی توکل نداشت و به کلمه توحید توکل کرده بود ،صلابتی که در وجود امام راحل وجود داشت موجب به وجود آمدن یکپارچگی و وحدت کلمه بین مردم ایران بود.
  معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین اضافه کرد:درایت رهبری باعث شده که راه امام راحل ادامه داشته و این انقلاب در اوج بالندگی حرفی برای دنیا داشته باشد یکی از ویژگی های این انقلاب انسجام مردم است.
  این مسوول با اشاره به وحدت کلمه و همفکری امت ایران عنوان کرد:نقشی که در قانون اساسی برای مردم در نظر گرفته شده است نشات گرفته از این واقعیت است که همبستگی و وحدت کلمه برای انقلاب از ویژگی های مهم آن است.
  شاهرخی ادامه داد:انقلاب اسلامی موانع متعددی را پشت سر گذرانده که از جمله آن می توان به جنگ تحمیلی ،تحریم و غیره اشاره کرد که عبور کردن از همگی این مسائل به دلیل وحدت و همبستگی مردم ایران چه در راهپیمایی ها و چه در پای صندوق های رای بوده است.
  معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین یاد آور شد:کاهش تورم به معنای ارزان شدن نیست بلکه به این معناست در گذشته با رشد ۴۲ درصدی اجناس گران شده بود که این رقم در حال حاضر تک رقمی شده است.
  وی در پایان گفت :علی رغم تنگناهای مالی که ملت ایران در آن به سر می برند زیر سایه فرمایشات رهبری وهمیاری و همبستگی توانسته اند استقلال خود راحفظ کنند.
  لید: نقشی که در قانون اساسی برای مردم در نظر گرفته شده است نشات گرفته از این واقعیت است که همبستگی و وحدت کلمه برای انقلاب از ویژگی های مهم آن است.

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">